[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
2.5

Ninja 400 - nowość na prawko A2

Kawasaki po prezentacji Z900RS nie przestaje zaskakiwać! Ninja 400 to nowość zaprojektowana od podstaw. Rzędowa dwójka, kratownicowa rama i 45KM. Sprawdź jak wygląda nowy przecinak, którym można latać na A2!

Nowa Ninja świetnie naśladuje starszych braci czyli ZX-10R i Ninje 650. Widząc zdjęcia wydaje się, że mamy do czynienia ze znacznie mocniejszym sprzętem. Projekt Kawy jest inspirowany modelem H2. Malowanie natomiast zaczerpnięto z wyścigowej wersji KRT od ZX-10R.

Moc silnika powinna zadowolić niejednego młodego kierowcę. 45 koni idealnie mieści się w ograniczeniach dla kategorii A2. 400-tka to następca Ninja 300 z której Kawasaki całkowicie zrezygnowało. Nowa Kawa nie dość, że jest mocniejsza, to w dodatku lżejsza (168 kg). Oczywiście producent nie zapomniał o ulepszeniu układu hamulcowego - większa tarcza (310mm) i zaciski Nissin. Dodatkowo sprzęgło antyhoppingowe, ABS, LED-owe oświetlenie. 

REKLAMA

Kawasaki nie podało dokładnej ceny za Ninje, ale jeśli będzie konkurencyjna to warto będzie się nad nią zastanowić.

Sprawdź obiecującą zapowiedź:

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij