Nitro Circus w kinie!

W środę 27 lutego br. Multikino zaprasza do udziału w polskiej premierze filmu „Nitro Circus 3D”, pierwszy film pełnometrażowy w 3D legendarnego cyrku Travisa Pastrany, napędzanego podtlenkiem azotu.

27 lutego br. widzowie w kinach sieci Multikino będą mieli jedyną w Polsce okazję, aby zobaczyć film „Nitro Circus 3D” w cyfrowej jakości, w trójwymiarze, na wielkim ekranie.
Nitro Circus to znany i popularny „cyrk” związany ze sportami ekstremalnymi, przede wszystkim Freestyle Motocross oraz BMX, któremu przewodzi legendarny Travis Pastrana! Ulubieniec Ameryki zwyciężał wielokrotnie w ramach zawodów X-Games oraz Red Bull X-Fighters. Od skoków spadochronowych po wyścigi Rally – Travis Pastrana to prawdziwa legenda Freestylu, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! Tym razem będzie można podziwiać Travisa i jego towarzyszy podczas niezwykłych wyczynów w ramach Nitro Circus, które już 27 lutego będzie można zobaczyć na dużym ekranie sieci Multikino!

Nitro Circus to pełne adrenaliny sportowe show, w które  zaangażowane są, także osoby z telewizyjnej serii „Jackass” – znanego programu MTV, który również doczekał się pełnometrażowych filmów kinowych 2D i 3D. Członkowie Nitro Circus wykonują ekstremalne ewolucje, kręcąca backflipy i frontflipy na wszystkim co wpadnie im w ręce!
Premiera „Nitro Circus 3D” odbędzie się w następujących kinach sieci Multikino:
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Zabrze
Bilety w cenie 24 pln normalny (film 3D) do nabycia w kasach biletowych oraz online na stronie www.multikino.pl
Bilety w cenie 19 pln z kuponem Facebook Multikino Polska do nabycia w kasach kin (kupon do pobrania w aplikacji z voucherami na Fanpage’u MultikinoPolska).
Czas trwania: 92 min.
KUP BILETY ONLINE
Dołącz do wydarzenia na Facebooku
Pobierz vouchery FB na zniżkowe bilety (bilety tylko po 19 pln, liczba kodów ograniczona do 1000 szt.)

Nitro Circus na Facebooku
Travis Pastrana na Facebooku
Nitro Circus na YouTube

Więcej na www.multikino.pl i www.redbull.pl

Zobacz również:
REKLAMA