Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowa Beta 350 i Factory RR

Beta to włoski producent mało znanych w Polsce motocykli offroadowych. A szkoda bo te sprzęty są całkiem niezłe. Włosi zaprezentowali właśnie serię motocykli Factory RR i zupełnie nową 350-tkę.

Wersje factory RR dotyczą sprzętów o pojemnościach 400, 450 i 520. Najważniejsze zmiany to tytanowy system wydechowy, zmiany uszczelnień w silnikach, wprowadzenie modułów sterujących pracą silnika z dwoma mapami, bardziej wypasione handbary i zbajerzony wygląd (anodyzowane korki silnika, koło i nowy wygląd owiewek). Do całości dodano szybkozłącze na przedniej osi co pozwala na szybką wymianę koła oraz carbonowe osłony silnika.

Beta 350 RR to czterosuw który na wzór KTM-a SX-F 350 ma połączyć poręczność 250-tki z mocą 450-tki.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij