Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowa CBR 500 jeszcze w październiku

Czyżby tajemniczy prototyp "lekkiego motocykla sportowego" zaprezentowany przez Hondę był w rzeczywistości projektem nowej cebeerki 500? Przekonamy się jeszcze w tym miesiącu.

CBR 500 R być może nie zyskała sobie jakiejś wielkiej popularności w Polsce, ale jest całkiem fajnym motocyklem, w sam raz dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2. To zostało docenione w Japonii i Europie zachodniej, więc po kilku latach od premiery pierwszej półlitrowej cebeerki Japończycy postanowili trochę ją odświeżyć. Pięćsetka dostanie teraz zupełnie nowe, dużo bardziej sportowe owiewki, światła w technologii LED, większy zbiornik paliwa, regulację obu klamek i lepsze zawieszenia z regulacją napięcia wstępnego w widelcu (poprzednia nie miała żadnej regulacji). Do tego zupełnie nowy wydech, który ma pomóc centralizacji masy i dać fajne zadziorne brzmienie. Motocykl wciąż ma być przystosowany do kategorii A2, więc silnik prawdopodobnie pozostanie bez większych zmian. Więcej szczegółów poznamy już za tydzień bowiem oficjalna premiera CBR 500 jest zaplanowana na rozpoczynające się już w przyszły czwartek targi American International Motorcycle Expo w Orlando (USA). Wszystko wskazuje na to że to właśnie CBR 500 ma być tajemniczym projektem lekkiego motocykla sportowego, który Honda zaprezentowała kilka dni temu.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij