[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nowa California już w Polsce

Na spotkaniu z dziennikarzami zaprezentował go importer, firma Polmotor. W uroczej Trattorii Giancarlo w podwarszawskiej Wesołej odbyła się prezentacja nowego Moto Guzzi 1400 California Touring.

Motocykl ma charakterystyczną sylwetkę turystycznego cruisera z typowym dla włoskiej firmy V-twinem ułożonym wzdłużnie. „1400” będzie dostępna jeszcze w wersji Custom, ale dopiero w styczniu 2013. Tourera łatwo poznać patrząc nawet od przodu po nietypowym reflektorze z dwoma światłami dziennymi po bokach. Maszyna jest wyposażona w ABS i 4-stopniową kontrolę trakcji. Niestety, tylne kufry nie są demontowalne „na szybko”, dlatego w gamie akcesoriów przewidziano pasujące do nich torby. Nowa California ma 96 KM przy 6500 obr/min i rzucający na kolana moment obrotowy 120 Nm przy niskich 2500 obr/min. Motocykl jest dostępny w kolorach Nero Ambassador (czarny) i Bianco Eldorado (biały). Model o nazwie California Moto Guzzi produkuje od 1970 roku, ale nowa „1400” zupełnie już nie przypomina swojego praprzodka.zobacz galerię

Zobacz również:
Jakkolwiek to zabrzmi, ale na początku było BMW. Nie byle jakie, lecz kultowy model BMW R 1200 GS. Później do oferty dołączył model dla prawdziwych twardzieli - Harley-Davidson Fat Boy. Było turystyczne enduro, był chopper, logicznym jest, że kolejnym motocyklem w kolekcji musiała być maszyna sportowa. W ten oto sposób do maszyn zbudowanych z klocków Lego dołączyło Ducati Panigale V4R. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij