Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowa Szybka Trójka

Oto nowy Speed Triple. Szybszy, mocniejszy, bardziej agresywny. Nareszcie, bo chyba każdy przyzna że staremu Speedowi potrzebna była kuracja odmładzająca.

O nowym Speed Triple'u słyszeliśmy już jakiś czas temu. Teraz, podczas targów EICMA w Mediolanie odbyła się oficjalna premiera i nowy Speed ujrzał światło dzienne. Choć stylistyczne zmiany nie są tak wielkie jak można się było spodziewać, design został odświeżony. Największe zmiany zaszły po technicznej stronie motocykla. 104 poprawki i zmiany wprowadzone w silniku mają sprawić że motocykl będzie silniejszy, szybszy i będzie lepiej reagować na polecenia kierowcy. Nowy Speed Triple będzie wyposażony w kilka trybów jazdy, ABS i kontrolę trakcji z możliwością wyłączenia obu. Silnik wciąż o pojemności 1050 jest węższy i lepiej upakowany w ramie dzięki czemu cały motocykl jest węższy o 20 mm.

Motocykl będzie dostępny w dwóch wersjach S i R. Obie będą wyposażone w hamulce Brembo Monoblock. Wersja R będzie się wyróżniać dodatkami z carbonu i oczywiście zawieszeniem od Ohlinsa. Ceny i terminy nieznane, ale już nie możemy się doczekać.

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij