[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nowa ZX-10R w Superbike

Zamieszanie towarzyszące pracom nad nowym drogowym Kawasaki ZX-10R, które ma ujrzeć światło dzienne już na początku października tego roku na targach Intermot w Kolonii jest coraz większe.

Tymczasem włodarze zielonych żeby kolejny raz podkręcić atmosferę własnie zaprezentowało najnowszy motocykl wyścigowy. Wyścigowa ZX-10R będzie startowała w serii WSBK prawdopodobnie od następnego sezonu. Podczas prezentacji na torze Nurburgring w Niemczech jeźdźcy fabryczni Tom Sykes i Akira Yanagawa powiedzieli że nowy motocykl prowadzi się znacznie lepiej i lepiej reaguje na polecenia jeźdźca. Tymczasem wciąż czekamy na najnowszy motocykl drogowy. Jednak jesli najpierw pojawiła się wyścigówka to jest szansa, że motocykl, który trafi do salonów będzie miał wiele z wyścigówki, a nie odwrotnie.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
KTM już teraz prezentuje pierwszą porcję nowości na sezon 2020. Największym zaskoczeniem jest 150 EXC TPI, ale interesująco zapowiadają się również pozostałe dwusuwy na wtrysku. Zmiany nie ominęły również czterosuwów (KTM 250 EXC-F, KTM 350 EXC-F, KTM 450 EXC-F i KTM 500 EXC-F).
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij