Nowa ankieta!

Przyszedł czas aby zmienić naszą ankietę. Ostatnio pytaliśmy o to jakim motocyklem jeździcie. Tym razem pytamy o to co najchętniej czytacie w MOTOCYKLU.

W ten sposób chcemy dowiedzieć się jakie tematy najbardziej was interesują i w jakim kierunku powinniśmy ruszyć z produkcjami w naszej gazecie. Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe i sensowne propozycje to zapraszamy do komentowania. Ankietę znajdziecie jak zwykle w prawej kolumnie strony głównej www.motocykl-online.pl.

Poprzednim razem pytaliśmy was jakim sprzętem jeździcie. Okazało się że zdecydowana większość jeździ nakedami (26% - 535 głosów). Na drugim miejscu plasują się turyści (17% 343 głosy) i właściciele armatury, czyli wszelkiej maści chopperów i cruiserów (284 głosy, które stanowią 14% ). Poza podium uplasowali się właściciele przecinaków, czyli sportów i ścigaczy (243 głosy i 12%). Spora część z was jeździ skuterami i 125 (odpowiednio 155 głosów - 8% i 110 głosów - 5%). 9% z was nie posiada aktualnie żadnego motocykla (185 głosów), a 5% czyli 112 osób jeździ po krzakach na swoich crossówkach i enduro. Dużo mniejsza grupa to fani supermoto (60 głosów i 3%) i właściciele quadów - tylko 10 osób. W sumie głos oddało 2037 głosów. Wyniki ankiety znajdziecie TUTAJ.Zobacz również:
REKLAMA