[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nowa ankieta!

Przyszedł czas aby zmienić naszą ankietę. Ostatnio pytaliśmy o to jakim motocyklem jeździcie. Tym razem pytamy o to co najchętniej czytacie w MOTOCYKLU.

W ten sposób chcemy dowiedzieć się jakie tematy najbardziej was interesują i w jakim kierunku powinniśmy ruszyć z produkcjami w naszej gazecie. Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe i sensowne propozycje to zapraszamy do komentowania. Ankietę znajdziecie jak zwykle w prawej kolumnie strony głównej www.motocykl-online.pl.

REKLAMA

Poprzednim razem pytaliśmy was jakim sprzętem jeździcie. Okazało się że zdecydowana większość jeździ nakedami (26% - 535 głosów). Na drugim miejscu plasują się turyści (17% 343 głosy) i właściciele armatury, czyli wszelkiej maści chopperów i cruiserów (284 głosy, które stanowią 14% ). Poza podium uplasowali się właściciele przecinaków, czyli sportów i ścigaczy (243 głosy i 12%). Spora część z was jeździ skuterami i 125 (odpowiednio 155 głosów - 8% i 110 głosów - 5%). 9% z was nie posiada aktualnie żadnego motocykla (185 głosów), a 5% czyli 112 osób jeździ po krzakach na swoich crossówkach i enduro. Dużo mniejsza grupa to fani supermoto (60 głosów i 3%) i właściciele quadów - tylko 10 osób. W sumie głos oddało 2037 głosów. Wyniki ankiety znajdziecie TUTAJ.Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij