[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nowa ankieta!

Tym razem pytamy was co powinien mieć na sobie prawdziwy motocyklista. Pytanie z pozoru wydaje się banalne jednak kiedy popatrzymy na ulice naszych miast sprawa nie wydaje się być już tak prosta.

Podzielcie się więc z nami swoją opinią co według was jest ważną częścią ubioru motocyklisty. Ankieta jest wielokrotnego wyboru więc jeśli według was pełny ubiór jest obowiązkowy, możecie zaznaczyć od butów aż po kamizelkę odblaskową.

Poprzednia ankieta pytała was "Jakie działy MOTOCYKLA interesują was najbardziej?". Ankieta zakończyła się ilością 4168 odpowiedzi. Co do wyników zdecydowanie najbardziej interesuje was dział Serwis i Technika aż 42% odpowiedzi. Pełne wyniki znajdzicie poniżej, a nową ankietę jak zwykle znajdziecie w prawej kolumnie www.motocykl-online.pl

Zobacz również:
Ostatnia niedziela czerwca była jak dotąd najgorętszym dniem tego roku. Jednak lejący się z nieba żar nie odstraszył adeptów doskonalenia techniki jazdy, którzy przybyli na Tor Modlin by wziąć udział w szkoleniu Motocykl Action Team.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij