Nowa kolekcja Airoh na 2022 już jest

Airoh doceniany jest przez światowej klasy sportowców nie tylko ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, ale też na ciekawy styl. Oto nowa kolekcja na rok 2022.

Airoh to włoska marka, którą w offroadzie doceniają takie gwiazdy sportu jak Taddy Błażusiak, Antonio Cairoli, czy choćby na naszym rodzimym podwórku Rafał Sonik jezdżacy w najwyższym modelu Aviator. Od lat znani są z produkcji wysokiej jakości, lekkich i zaawansowanych technicznie, a przy tym oferujących najwyższy poziom bezpieczeństwa kasków. Głównie offroadowych. Jednak poza wysokim poziomem zaawansowania technicznego zarówno pod względem bezpieczeństwa, wygody, jak i aerodynamiki kaski Airoh znane i lubiane są też ze względu na swoje odjechane grafiki. Na sezon 2022 Airoh przygotował kilka interesujących nowości nie tylko wśród kasków offroadowych, ale też drogowych.

Airoh nowości 2022Airoh

 

Pierwszą z nich jest nowy szczękowiec Specktre, który ma wyróżnić się szerokim polem widzenia, przydatną blendą przeciwsłoneczną i podwójną certyfikacją na kask otwarty i zamknięty (P/J). Kolejną nowością wśród szczękowców jest Mathisse, wyróżniający się możliwością przesunięcia szczęki całkowicie na tył kasku. Mathisse również jest certyfikowany jako jet i kask zamknięty, ma blendę i rozbudowaną wentylację, a także przygotowanie pod system komunikacji Bluetooth.

Airoh nowości 2022Airoh

 

Nieco z innej beczki jest Commander, który jest kaskiem modułowym, dającym możliwość wyboru jednej z trzech konfiguracji. Commander zależnie od twoich upodobań może być kaskiem enduro (z daszkiem i szybą), integralnym (z szybą) lub MX (z daszkiem, bez szyby), i korzysta ze wszystkich najważniejszych technologii stosowanych prze Airoha (blenda, skorupa H.R.T, szerokie pole widzenia, rozbudowana wentylacja) Znany i lubiany jet Helios zyskał zaś nowe malowania.

Airoh nowości 2022Airoh

 

Airoh nie zapomina tez o najmłodszych miłośnikach motocykli. Lubiany Wraap Junior zyskał nowe wersje kolorystyczne, dwie matowe i dwie w połysku.

Zobacz również:
REKLAMA