Nowa kolekcja ciuchów Shift

Jeśli chcesz się ubrudzić i popaprać w błocie w wielkim stylu, możesz to zrobić w nowej kolekcji ciuchów off-roadowych Shift dostępnej już w Dobrych Sklepach Motocyklowych.

WE ARE DIFFERENT. WE ARE SHIFT (Jesteśmy inni. Jesteśmy Shift) – tak brzmi motto marki Shift, która właśnie zaprezentowała nową kolekcję MX17. Wszystkie produkty dostępne w trzech liniach – Label black (3LACK), Label white (WHIT3) oraz Recon – są bardziej funkcjonale, a do tego mega stylowe. Wszystko po to, aby zadowolić najbardziej wymagających i odważnych maniaków motocrossu, nie obciążając jednocześnie ich kieszeni.

Odzież z kolekcji MX17 jest lekka, przewiewna oraz odporna na ścieranie. Bluzy MX wykonane są z przewiewnego, odprowadzającego wilgoć i wytrzymałego poliestru. Spodnie MX  mają za zadanie nie krępować ruchów oraz zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo, dzięki wszytym w okolicy kolan skórzanym panelom. Wszystkie produkty z kolekcji Shift MX17 dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, ozdobione oryginalnymi wzorami graficznymi.

Kolekcję SHIFT 2017 kupisz wyłącznie w tych Dobrych Sklepach Motocyklowych: lista sklepów Shift.

Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Shift? Wejdź na: http://dobresklepymotocyklowe.pl/aktualnosci/391-nowa-kolekcja-shift-mx17-juz-w-sklepach

zobacz galerię

Zobacz również:
Szukasz lekkiego, ale wytrzymałego kasku szczękowego? Jeśli do tego cenisz dobre wyciszenie oraz możliwość odpięcia szczęki to lepiej nie mogłeś trafić! Kask BMW System 7 Carbon oferuje ogromne możliwości.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA