[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.8

Nowa maszyna za 14 999 zł, czy Dominar 400 zdominuje polski rynek?

Wygląda na to, że czeka nas rewolucja na motocyklowym rynku. Wszystko za sprawą Rometa, który podjął współpracę z hinduskim koncernem Bajaj, co zaowocowało wprowadzeniem na polski rynek modelu Dominar 400.

Uroczysta prezentacja Dominara 400 odbyła się na początku września w Bukownie Tatrzańskiej i dla wielu była całkowitym zaskoczeniem. Motocykl okazał się bowiem całkiem fajną maszyną. Jest porządnie wykonany, wygodny, przyzwoicie się prowadzi, dobrze hamuje i napędza go żwawy 35 konny silnik. Jakby tego było mało, jego cena wywala z butów - 14 999 zł, czyni zeń najtańszą maszynę tej klasy na polskim rynku.

Produkowany w Indiach Dominar 400 powstaje w tych samych zakładach w których wytwarzane są między innymi motocykle KTM. Jego sercem jest jednocylindrowy, czterozaworowy, chłodzony cieczą silnik w głowicy którego pracują aż trzy świece zapłonowe.  Piecyk współpracuje z sześciostopniowa skrzynia i wyposażony jest w antyhoppingowe sprzęgło.

REKLAMA

Koncern Bajaj to jeden z największych producentów jednośladów na świecie - z zeszłym roku firma sprzedała na ponad 3,6 miliona pojazdów! Oprócz KTM-a Bajaj współpracuje też z Kawasaki i Triumphem.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij