Nowa nawigacja TomTom Rider 410

TomTom wprowadził na polski rynek nową nawigację dla motocyklistów RIDER 410. Premiera produktu została zaplanowana na 10. urodziny pierwszej wersji RIDER’a.

Z tej okazji holenderska marka przygotowała nowy TomTom RIDER 410 Great Rides Edition z dożywotnimi mapami świata[1] oraz preinstalowaną, setką najbardziej ekscytujących tras w Europie zaprezentowanych przez Tourenfahrer.

 TomTom RIDER 410 posiada nowe usługi takie jak dożywotnie mapy całego świata, planowanie tras za pomocą TomTom MyDrive oraz planowanie podróży w obie strony.

 Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor TomTom Consumer, powiedziała: „Po dziesięciu latach tworzenia nawigacji dla motocyklistów, niezwykle ekscytujące jest wprowadzenie specjalnej edycji urządzenia TomTom RIDER. Nawigacja posiada nowe funkcje, o które pytali nas motocykliści tj.: planowanie tras poprzez usługę MyDrive, wymiana danych przez Bluetooth®, rozmowy telefoniczne z użyciem słuchawek, 100 najbardziej ekscytujących tras w Europie. TomTom RIDER 410 został zaprojektowany od podstaw z myślą o życiu w drodze i tak samo jak w przypadku wszystkich produktów TomTom, skupiliśmy się na innowacyjnym i łatwym w obsłudze interfejsie, który jest bardzo prosty w obsłudze dla użytkownika. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, jaką ekscytującą trasę wybrać.

Motocykliści mogą znaleźć fascynujące, kręte drogi i uniknąć nudnych, prostych tras poprzez wybór ich poziomu trudności. W urządzeniu mamy trzy stopnie krętości oraz pagórkowatości dróg, które zostały stworzone po to, aby trasa zapewniała motocykliście ekscytującą, pełną adrenaliny jazdę.

 Dodatkowo, planowanie podróży w obie strony daje użytkownikowi możliwość poznania nowych dróg, poprzez dotknięcie na ekranie nawigacji obszaru, który chciałby odkryć oraz wybranie punktu początkowego, a następnie poszczególnych punktów, które chciałby zobaczyć w trakcie swojej podróży

 Planowanie trasy za pomocą TomTom MyDrive

TomTom RIDER 410 posiada funkcję planowania trasy jeszcze przed wyjazdem poprzez korzystanie z usługi TomTom MyDrive. Użytkownicy mogą czerpać inspiracje ze znanych tras lub tworzyć własne, ekscytujące plany podróży na swoim komputerze, a następnie wysłać je do urządzenia za pomocą MyDrive’a.

Dodatkową funkcją nawigacji jest możliwość obracania urządzenia poziomo lub pionowo, tak aby zobaczyć więcej zakrętów. Motocykliści mogą także korzystać z komend wydawanych przez urządzenie, przy jednoczesnym skupieniu się na drodze dzięki zestawowi słuchawkowemu Bluetooth® w kasku. TomTom RIDER 410 posiada także bezpłatne, dożywotnie subskrypcje TomTom Traffic oraz dożywotnie subskrypcje TomTom Fotoradary. Urządzenie jest wodoodporne, przystosowane do obsługi w rękawicach ekran, który natychmiast reaguje na dotyk.

 Nowy TomTom RIDER Great Rides Edition jest dostępny w sklepach motocyklowych w dwóch wersjach: TomTom RIDER 410 1649 zł i TomTom RIDER 410 Premium Pack 2049 zł. TomTom RIDER 410 Premium Pack zawiera zestaw montażowy, rozwiązanie antykradzieżowe oraz pokrowiec.

Test nawigacji TomTom Rider 400 - Rentgen

Jak powstają mapy do nawigacji TomTom

Zobacz również:
REKLAMA