Nowa wersja aplikacji My Garage Yamahy

Dzięki aplikacji Yamahy „My Garage” możesz zaprojektować swój wymarzony motocykl bez wstawania z fotela. Teraz została ona rozbudowana o modele z serii MT i supersport.

Yamaha
Aplikacja "My Garage" Yamahy.

Zakup nowego motocykla wiąże się nie tylko z emocjami, ale również z wydatkami. Dlatego zanim zdecydujesz się zrealizować swoje marzenia i kupić motocykl lub tylko same akcesoria dzięki aplikacji My Garage sprawdzisz jak będzie wyglądać twoja wymarzona Yamaha.

W świecie wirtualnego garażu nie ma żadnych ograniczeń! Zaczynasz od wyboru modelu motocykla (z serii Sport Heritage, MT lub supersport). Czy będzie to inspirowany przeszłością model XSR700, dysponujący potężnym momentem obrotowym MT-09, czy torowe YZF-R1? Każdemu z tych motocykli możesz przyjrzeć się z bliska i przebudować/doposażyć go wedle własnego gustu. Kolejnym krokiem jest wybór części akcesoriów, które najlepiej będą pasowały do Twojego motocykla. W grę wchodzą układy wydechowe, różne kanapy, sety i kierownice oraz inne akcesoria. Na koniec możesz zapisać swoją idealną maszynę w wirtualnym garażu, by móc wrócić do niej w każdej chwili, dodatkowo ciesząc się jej zdjęciami w 3D.

Mało tego możesz pochwalić się swoim projektem w internecie (np. facebook) lub przesłać go w formie zamówienia do wybranego dealera Yamahy, który urzeczywistni Twoje marzenie.

Aplikacja „My Garage” dostępna jest na platformie iTunes oraz Android Play Store.

Zobacz również:
REKLAMA