Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowe BMW: F700GS i F800GS

BMW zaprezentowało następców dobrze znanych modeli, które już od 2007 roku są w ofercie w niezmienionej formie. Mowa o F650 GS i F800 GS.

Oba modele będą napędzane tym samym silnikiem o pojemności 798 cm3 jednak w F700 GS który będzie skierowany przede wszystkim do użytku drogowego moc została zredukowana do 75 KM. W F800 GS poweru będzie nieco więcej niż w 700-tce choć w porównaniu do obecnego modelu ten parametr nie uległ zmianie - wciąż będzie to 85 koników.

Oba motocykle zostaną wyposażone w seryjny ABS, z tą różnicą że teraz F700 GS będzie hamował za pomocą dwóch, a nie - tak jak wcześniej - jednej tarczy z przodu. Poza tym odświeżono zegary o oczywiście plastiki i owiewki. Ceny i bardziej szczegółowa specyfikacja nie zostały jeszcze podane do wiadomości. Zaprezentowane modele najprawdopodobniej zastąpią poprzedników dopiero w przyszłym roku.
zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ