[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nowe BMW R 1200 R

Kontynuuje tradycję modelu R 32 z przed 90 lat. Napędza go dwucylindrowy bokser, który dźwiękiem też przypomina dziadka R 32. Na rynek wjeżdża nowe BMW R 1200 R.

Zapożyczony z modelu R 1200 GS, dwucylindrowy bokser ma 125 KM i tyle samo momentu obrotowego. Spaliny z tego twina wydalane są przez nowy wydech 2w1.

BMW R 1200 R w standardzie otrzyma system, który steruje kontrolą trakcji i ABS-em w zależności od warunków drogowych. Może pracować w dwóch trybach: Road i Rain. W opcji jeździec będzie miał do dyspozycji Dynamic Traction Control (DTC), który dodaje jeszcze dwa programy ekstra: Dynamic i User - do spersonalizowania ustawień.

Rama, która podpiera silnik bokser, zrobiona jest ze stali, w przednim zawieszeniu zastosowano teleskop upside-down, a z tyłu EVO Paralever.

Skrzynia w R 1200 R posiada Gear Shift Assistant Pro, który umożliwia zmianę biegów bez używania sprzęgła.

Standardowo BMW R 1200 R będzie niebieski, w wariancie "Style 1" biały z czerwonymi wstawkami na ramie, a w "Style 2" szary z matowo-szarymi elementami.

zobacz galerię

Zobacz również:
Maszyna w nowej osłonie rożni się od starego Dominara przede wszystkim nowym przednim zawieszeniem, zwiększoną mocą silnika i nieco lepszym wyposażeniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij