Nowe Harleye 2013

Jak co roku Harley-Davidson nie pozwala nam się nudzić i prezentuje nowe modele na nadchodzący sezon. Tym razem to nowiutki Breakout i ekskuzywna wersja Street Boba SE.

Breakout to należacy do linii Softail mięsisty cruiser w hardkorowym stylu. Dużo chromu, dużo czerni, czerwone blachy, krótkie błotniki i styl miejskiego zawadiaki. Wszystko to postawione na tłustych oponach (18 cali i 240 mm z tyłu, 21 cali i 130 mm z przodu) i 103-calowym piecu (1690 cm3). 130 Nm momentu generowane przez ten piecyk spokojnie wystarczy do tego żeby radośnie smażyć laczka przy każdym starcie spod świateł. Ten sprzęt może się podobać.

Spojrzenie w papiery mówi wszystko: elektroniczny wtrysk paliwa ESPFI z systemem automatycznej dekompresji ACR i 6-biegowa skrzynia Cruise Drive, 18,9 l i dużo fajnych bajerów takich jak dzielone siedzenie, skórzany pas na zbiorniku, osłony wydechów, dolna półka widelca i mocowanie tarcz lakierowane na czarny połysk.

Street Bob SE to specjalna edycja dobrze znanego już wcześniej bike'a z rodziny Dyna. Tak jak do Breakouta wsadzono tu 103-calowego Twin Cama żeby dodać mocy i momentu. Wyjątkowe w Street Bobie jest dwukolorowe klasyczne malowanie i szprychowane koła (19 cali z przodu i 17 z tyłu) lakierowane na czerwono. Dzięki temu i kilku dodatkowym zabiegom stylistycznym takim jak okrągła osłona filtra powietrza, wyższa kierownica i pozbycie się niepotrzebnych dodatków na błotniku Street Bob wygląda jak prawdziwy customowy Bobber. A do tego mamy ABS w standardzie, spory zbiornik mieszczący aż 17,8 litrów paliwa i wąskie opony o rozmiarach 100/90 z przodu i 160/70 z tyłu.

6.jpg

Nie znamy jeszcze cen nowych modeli, ale jak tylko będziemy coś wiedzieć - damy znać.

4.jpg
8.jpg
2.jpg

3.jpg
5.jpg
7.jpg

5.jpg
3.jpg
4.jpg

zobacz galerię

Zobacz również:
Zdjęcia szpiegowskie nowego KTM RC 390 odsłaniają rąbka tajemnicy na temat tego motocykla. Pojawi się kolorowy wyświetlacz, zniknie dziób, ale pojemność silnika nie zmieni się.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA