Nowe Kawasaki na 2012

Kawasaki pokazało właśnie trzy nowości na przyszły rok. Tak jak przypuszczaliśmy jest to ZZR 1400, a oprócz tego nowy ER-6 w wersjach "N" i "F" czyli naked i w pełnych owiewkach. ZZR 1400 był zapowiadany już jakiś czas temu natomiast nowe wersje ER-6 to chyba niespodzianka. Na pewno ucieszy ona entuzjastów, taniej turystyczno-sportowej i miejskiej jazdy oraz początkujących, którym właśnie ten motocykl przypadł do gustu.

Mimo że plotki na temat ZZR1400 mówiły już o mocy rzędu 250 KM okazało się, że ZZR będzie dysponował mocą 200 KM. Za to moment obrotowy sięgnie ponad 160 Nm co jest kosmicznym wynikiem. Nowa jest rama, silnik i wiele innych elementów. W zasadzie jest to całkowicie nowy motocykl mimo że wyglądem nie odbiega zbyt mocno od poprzednika. Jak zapowiada producent będzie to najszybszy i najnowocześniejszy Hypersport.

Nowy ER-6 Dostanie przede wszystkim nowiutką stalową ramę o bardzo ciekawej konstrukcji oraz nowy bodywork (owiewki, lampy itp.). Wciąż zasilany będzie silnikiem o mocy 72 KM i momencie obrotowym rzędu 64 Nm. Więcej informacji, pełna specyfikacja i galerie już jutro.

REKLAMA