[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nowe Kawasaki na 2012

Kawasaki pokazało właśnie trzy nowości na przyszły rok. Tak jak przypuszczaliśmy jest to ZZR 1400, a oprócz tego nowy ER-6 w wersjach "N" i "F" czyli naked i w pełnych owiewkach. ZZR 1400 był zapowiadany już jakiś czas temu natomiast nowe wersje ER-6 to chyba niespodzianka. Na pewno ucieszy ona entuzjastów, taniej turystyczno-sportowej i miejskiej jazdy oraz początkujących, którym właśnie ten motocykl przypadł do gustu.

Mimo że plotki na temat ZZR1400 mówiły już o mocy rzędu 250 KM okazało się, że ZZR będzie dysponował mocą 200 KM. Za to moment obrotowy sięgnie ponad 160 Nm co jest kosmicznym wynikiem. Nowa jest rama, silnik i wiele innych elementów. W zasadzie jest to całkowicie nowy motocykl mimo że wyglądem nie odbiega zbyt mocno od poprzednika. Jak zapowiada producent będzie to najszybszy i najnowocześniejszy Hypersport.

REKLAMA

Nowy ER-6 Dostanie przede wszystkim nowiutką stalową ramę o bardzo ciekawej konstrukcji oraz nowy bodywork (owiewki, lampy itp.). Wciąż zasilany będzie silnikiem o mocy 72 KM i momencie obrotowym rzędu 64 Nm. Więcej informacji, pełna specyfikacja i galerie już jutro.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij