Nowe Tissoty z kolekcji MotoGP

Nadszedł czas na nowy, niewiarygodnie szybki sezon wyścigów Grand Prix. Z tej okazji Tissot prezentuje nowe zegarki dedykowane prestiżowej serii wyścigów MotoGP. Na początku sezonu, Tissot - Oficjalny Chronometrażysta MotoGP prezentuje kolekcję zegarków MotoGP 2013, dzięki którym fani nie przegapią żadnego z 18 tegorocznych wyścigów.

W skład tegorocznej kolekcji oficjalnych zegarków MotoGP wchodzą dwie limitowane edycje modelu Tissot T-Race MotoGP 2013. Serię limitowaną do 3333 sztuk wyposażono w tradycyjny kaliber mechaniczny, a serię limitowaną do 8888 sztuk w wydajny mechanizm kwarcowy.
Sportowe modele odzwierciedlają najważniejsze cechy motocykli i zawodników biorących udział w wyścigach królewskiej klasy. Mają dynamiczny wygląd i solidną konstrukcję oraz kilka stylistycznych detali nawiązujących do elementów najszybszych motocykli na świecie. Od liczników stopera łudząco podobnych do tych z deski rozdzielczej, po powierzchnie z włókien węglowych. Precyzja działania i pasja to cechy wspólne zegarków i gwiazd MotoGP. Ekstremalna dokładność nowych modeli potwierdza wysokie standardy pomiaru czasu wypracowane przez Tissot przez ponad dekadę w roli Oficjalnego Chronometrażysty MotoGP.
Tegoroczne modele zachowały charakterystyczną dla kolekcji precyzję, ale otrzymały także nowy świeży akcent w postaci stylowej niebieskiej kolorystyki. Limitowane edycje zegarków, podobnie jak w ubiegłych latach, będą dostępne w wyjątkowych opakowaniach w formie kasku motocyklowego.

Zegarek kosztuje 2510 zł i zajdziecie go we wszystkich dobrych sklepach z zegarkami.Zobacz również:
REKLAMA