[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.4

Nowe interkomy motocyklowe od Uclear

Uclear Motion Infinity to nowy interkom na polskim rynku, który mocno cię zaskoczy. Urządzenie pozwala połączyć się w sieć nieograniczonej liczbie motocyklistów, a do obsługi wystarczy gest ręką. To nie wszystko!

Interkom motocyklowy na bank przyda się, kiedy jedziecie w kilka sprzętów. Dzięki niemu szybciej dogadacie na którym parkingu warto zatrzymać się na fajkę albo na której stacji warto zatankować lub zjeść hotdoga. Mało tego, prowadzący ostrzeże resztę grupy o niebezpieczeństwie, np. o dziurze w asfalcie na szczycie ślepego zakrętu. O takich opcjach jak posłuchanie  muzyki, odebraniu telefony podczas jazdy nie wpsomnę.

W ofercie firmy Kontel, znanej z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie komunikacji, pojawiły się interkomy amerykańskiej marki Uclear z technologią Dynamesh, która pozwala rozmawiać ze sobą nieograniczonej liczbie osób.

Co wyróżnia interkom Motion Infinity?

  • Zasięg do 1200 m między użytkownikami
  • Czas rozmów do 18 h
  • Czas czuwania do 400 h
  • Zaawansowana redukcja szumów mikrofonu
  • Dzięki czujnikowi ruchu interkom wyłącza się automatycznie przy braku aktywności, co wpływa na mniejsze zużycie akumulatora.
  • Kolejną ważną funkcją jest czujnik gestów, który umożliwia obsługę interkomu za pomocą prostych ruchów dłoni np. włączanie i wyłączanie muzyki i regulacja głośności.
  • Warto wspomnieć też o aplikacji ClearLink, która umożliwia bezprzewodową aktualizację oprogramowania interkomu oraz zdalną zmianę ustawień.
  • Aplikacja działa na każdym smartfonie i tablecie z systemem Android i iOS.
  • Czujnik U-SAFE odpowiadający za bezpieczeństwo za kierownicą powiadamia zdefiniowane przez użytkownika kontakty w telefonie i przesyła do nich SMS-y o wypadku, wraz z danymi lokalizacji GPS, co zwiększa szanse na ratunek.
  • Interkom wyposażony jest w nowoczesne złącze USB-C.

Co ważne interkom Motion Infinity może łączyć się ze wszystkimi urządzeniami za pomocą Bluetooth 5.0, takimi jak smartfony, nawigacje GPS czy kamery. Możliwa jest też łączność z interkomami innych producentów. Interkom Motion pozwala na wykonywanie poleceń głosowych przy użyciu Siri i Google Voice. 

Cena interkomu Uclear Motion Infinity - 1349 zł.

Pełna gama interkomów UCLEAR dostępna jest w salonach 4Ride na terenie całego kraju. Wyłącznym importerem UCLEAR w Polsce jest dystrybutor KONTEL.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Dobre wieści dla indywidualistów. Za sprawą specjalnych zestawów naklejek, dedykowanych konkretnym modelom, możecie spersonalizować swoje maszyny.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA