Nowe interkomy motocyklowe od Uclear

Uclear Motion Infinity to nowy interkom na polskim rynku, który mocno cię zaskoczy. Urządzenie pozwala połączyć się w sieć nieograniczonej liczbie motocyklistów, a do obsługi wystarczy gest ręką. To nie wszystko!

Interkom motocyklowy na bank przyda się, kiedy jedziecie w kilka sprzętów. Dzięki niemu szybciej dogadacie na którym parkingu warto zatrzymać się na fajkę albo na której stacji warto zatankować lub zjeść hotdoga. Mało tego, prowadzący ostrzeże resztę grupy o niebezpieczeństwie, np. o dziurze w asfalcie na szczycie ślepego zakrętu. O takich opcjach jak posłuchanie  muzyki, odebraniu telefony podczas jazdy nie wpsomnę.

W ofercie firmy Kontel, znanej z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie komunikacji, pojawiły się interkomy amerykańskiej marki Uclear z technologią Dynamesh, która pozwala rozmawiać ze sobą nieograniczonej liczbie osób.

interkom motocyklowy, UCLEAR, Motion Inifity cenaUCLEAR

Co wyróżnia interkom Motion Infinity?

  • Zasięg do 1200 m między użytkownikami
  • Czas rozmów do 18 h
  • Czas czuwania do 400 h
  • Zaawansowana redukcja szumów mikrofonu
  • Dzięki czujnikowi ruchu interkom wyłącza się automatycznie przy braku aktywności, co wpływa na mniejsze zużycie akumulatora.
  • Kolejną ważną funkcją jest czujnik gestów, który umożliwia obsługę interkomu za pomocą prostych ruchów dłoni np. włączanie i wyłączanie muzyki i regulacja głośności.
  • Warto wspomnieć też o aplikacji ClearLink, która umożliwia bezprzewodową aktualizację oprogramowania interkomu oraz zdalną zmianę ustawień.
  • Aplikacja działa na każdym smartfonie i tablecie z systemem Android i iOS.
  • Czujnik U-SAFE odpowiadający za bezpieczeństwo za kierownicą powiadamia zdefiniowane przez użytkownika kontakty w telefonie i przesyła do nich SMS-y o wypadku, wraz z danymi lokalizacji GPS, co zwiększa szanse na ratunek.
  • Interkom wyposażony jest w nowoczesne złącze USB-C.

Co ważne interkom Motion Infinity może łączyć się ze wszystkimi urządzeniami za pomocą Bluetooth 5.0, takimi jak smartfony, nawigacje GPS czy kamery. Możliwa jest też łączność z interkomami innych producentów. Interkom Motion pozwala na wykonywanie poleceń głosowych przy użyciu Siri i Google Voice. 

Cena interkomu Uclear Motion Infinity - 1349 zł.

Pełna gama interkomów UCLEAR dostępna jest w salonach 4Ride na terenie całego kraju. Wyłącznym importerem UCLEAR w Polsce jest dystrybutor KONTEL.

interkom motocyklowy, UCLEAR, Motion Inifity cenaUCLEAR
interkom motocyklowy, UCLEAR, Motion Inifity cenaUCLEAR

 

Zobacz również:
REKLAMA