Nowe logo Benelli

Z okazji 110 rocznicy lew będący wizerunkiem Benelli zmienia swój wygląd. 

Rocznicowe logo Benelli Benelli

1911 rok to moment od kiedy liczy się historia tej legendarnej, włoskiej marki. W 2021 z okazji 110 rocznicy lew będący wizerunkiem Benelli zmienia swój wygląd. Projekt logotypu przygotowało  studio stylistyczne Benelli. Logo przedstawia silny związek pomiędzy przeszłością a przyszłością, zawierając w sobie najbardziej kojarzony element marki - lwa. Symbol, który, również na nowym logo, spogląda dumnie w świetlaną przyszłość marki. Dopełnieniem wizerunku lwa są daty rocznicowe związane z marką Benelli.

Obchodom rocznicy istnienia marki towarzyszyć seria spotkań i eventów, organizowanych przez Muzeum Benelli. Muzeum, które posiada w stałej ekspozycji ponad 200 modeli pojazdów marki Benelli oraz MotoBi. Zwieńczeniem obchodów będzie Benelli Week 2021, który odbędzie się w Pesaro w dniach 13-19.09.2021 r. Benelli Week to wydarzenie, które ma na celu zgromadzić tysiące fanów tej włoskiej marki w jednym miejscu. Założenie jest takie, by na zlocie spotkali się użytkownicy motocykli Benelli z całego świata. Już dzisiaj organizatorzy zapowiadają wiele niespodzianek przygotowanych z myślą o uczestnikach. 

Jesteśmy dumni z obchodów 110 rocznicy powstania Benelli. Historia ta stworzyła wartości, misję i marzenia, ale także podkreśliła geniusz konstruktorów, ducha walki i pasję, która prowadziła do zwycięstwa w wyścigach. Te wartości będą towarzyszyć nam w dalszym ciągu i będą inspirowały nowe rzesze fanów Benelli” – mówi Yan Haimei, przezes Benelli QJ. Paolo Marchinelli, prezes Stowarzyszenia Historyków Benelli. Dodał też, że: „Benelli to 110 lat historii i jesteśmy szczerze zaszczyceni móc celebrować to wydarzenie z fanami marki spod znaku lwa. Zapraszamy każdego, kto jest zainteresowany marką Benelli do odwiedzenia Pesaro we wrześniu, aby uczcić 110 rocznicę pięknej historii”.

 

 

Zobacz również:
Triumph Motorcycles, w związku z planami otwarcia salonu i serwisu we Wrocławiu, poszukuje pracowników na stanowiska specjalisty ds. sprzedaży i mechanika motocyklowego.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA