REKLAMA

Nowe malowania SHOEI 2013

SHOEI przyzwyczaiło nas że co roku jeśli nie pokazuje nowego kasku to prezentuje nowe malowania do istniejących już skorup tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W przyszłym roku do gamy malowań dołączy aż 14 nowych malowań. Po dwa do wyścigowego X-Spirita 2 (Bautista i Marquez) i turystycznego Neoteca (Borealis i szary mat). Do gamy XR-1100 dołączy aż 6 nowych malowań (Cavallino, Plugin, Rollin', Skeet, Tangent i Transmission) a do offroadowego VFX-W aż 4 (Grant, K-Dub3 Krack i Werx). Fani odjazdowych futurstycznych grafik znajdą coś dla siebie. Amatorzy klasycnych wzorów też nie będą narzekać, a miłośnicy wyścigów wreszcie doczekają się nowego garnka supermrówki czyli Marca Marqueza - przyszłorocznej gwiazdy MotoGP. Wszystkie grafiki powinniście znaleźć na oficjalnej stronie Shoei www.shoei-europe.pl

Nam Chyba najbardziej przypadły do gustu klasyczne malowania Rollin i Cavallino poniżej:

Bautista:

Marquez:

Neotec Borealis:

REKLAMA

REKLAMA

VFX-W Krackzobacz galerię

Zobacz również:
Mówisz dżinsy motocyklowe i oczami wyobraźni widzisz fajne spodnie uszyte z niebieskiego denimu, które dla zwiększenia bezpieczeństwa podszyte zostały grubą warstwą odpornego na przetarcia materiału (najczęściej kevlaru, włókien aramidowych lub im pochodnych) chroniącego nie tylko tyłek przed asfaltowym pilingiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA