Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowe malowania Spydera

Wersje RS będą w barwach czerni i bieli a bardziej wypasione RSS ze sportowymi alufelgami i innymi cudacznymi dodatkami będą dwukolorowe: miedziano-czarne i stalowo-czarne. Nie zabraknie sportowych akcentów jak czerwone dodatki, szyte siedzenie i elementy z Carbonu.

W ofercie będzie oczywiście też turystyczny RT. Oprócz normalnej wersji dostępna będzie wersja RTS z chromowanymi felgami, dodatkowymi głośnikami z tyłu i światłami przeciwmgielnymi, oraz wersja RT Limited która zawiera wszystko to co RTS plus turystyczny pokrowiec, półsztywne torby do kufrów i bagażnika, automatycznie otwierany bagażnik z przodu, nawigację Garmin Zumo 660 i parę innych dodatków. Oprócz tego wersja Limited będzie dostępna tylko w kolorze perłowej bieli. Wszystkie sprzęty dostępne oczywiście również w Polsce. Zainteresowany? Szukaj na www.taurus.gda.pl.zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ