Nowe malowania Spydera

Wersje RS będą w barwach czerni i bieli a bardziej wypasione RSS ze sportowymi alufelgami i innymi cudacznymi dodatkami będą dwukolorowe: miedziano-czarne i stalowo-czarne. Nie zabraknie sportowych akcentów jak czerwone dodatki, szyte siedzenie i elementy z Carbonu.

W ofercie będzie oczywiście też turystyczny RT. Oprócz normalnej wersji dostępna będzie wersja RTS z chromowanymi felgami, dodatkowymi głośnikami z tyłu i światłami przeciwmgielnymi, oraz wersja RT Limited która zawiera wszystko to co RTS plus turystyczny pokrowiec, półsztywne torby do kufrów i bagażnika, automatycznie otwierany bagażnik z przodu, nawigację Garmin Zumo 660 i parę innych dodatków. Oprócz tego wersja Limited będzie dostępna tylko w kolorze perłowej bieli. Wszystkie sprzęty dostępne oczywiście również w Polsce. Zainteresowany? Szukaj na www.taurus.gda.pl.zobacz galerię

Zobacz również:
Bardzo długo oczekiwane Leoncino 800 w końcu zostało oficjalnie zaprezentowane. Tak jak się spodziewaliśmy, motocykl wygląda świetnie, a na pokładzie znalazło się samo dobro.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA