Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowe modele KTM

KTM mimo że do wystawy podszedł dość ostrożnie pokazał Duke'a 200, odświeżonego Duke'a 690 i Freeride'a 350 również w wersji elektrycznej.

Wśród nowości znalazły się enduro Freeride 350 i Freeride E z napędem elektrycznym, nowy Duke 200 czyli większy brat pokazanej w zeszłym roku 125, a także ku zaskoczeniu: odmieniony Duke 690.O KTM-ie Freeride 350 pisaliśmy TUTAJ. Niewiele wiemy jeszcze o wersji elektrycznej  Freeride E oczywiście poza tym, że będzie przyjazna dla środowiska i cicha. Duke 200 ma być alternatywą dla tych którzy uważają że 125 to dla nich za mało, a 690 to za dużo. Duke 200 ma być napędzany silnikiem oczywiście 200 cm3 i mocy 26 KM.


Duke 690 przeszedłzaś poważne zmiany stylistyczne i tu niestety uważamy że KTM mocno przekombinował. Motocykl który wyglądał bardzo nietypowo, stylowo i agresywnie zmienił w coś dziwnego. Maszyna dalej jest zwarta, mocno ubyło jej jednak agresji, a kształt lampy tak mocno ułagodził. Mieliśmy dobermana a teraz mamy labradora z podejrzeniem wścieklizny gdyż piec KTM-a dalej jest najmocniejszym seryjnie produkowanym singlem. Poniżej galeria i filmy z modelami


zobacz galerię

Zobacz również:
Hyosung Exiv 250 to nowa, lekka i łatwa w prowadzeniu maszyna, która na wiosną pojawi się w ofercie Arkus & Romet Group.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij