[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nowe modele Kawasaki KX250F i KX450F

Kawasaki pokazało dwa nowe modele crossówek - KX250F i KX450F 2015. Przy ich tworzeniu pomagał Ryan Villopoto - obecny mistrz wyścigów AMA Supercross.

Nowe Kawasaki KX250F jest wyposażone w wtrysk paliwa, który poprawia charakterystykę mocy w niskim i średnim zakresie obrotów i zaostrza reakcję silnika podczas szybkiego dodawania gazu. W "dwieście pięćdziesiątce" został zmieniony również widelec (SFF Type 2) i dzięki temu przednie zawieszenie jeszcze lepiej pokonuje nierówności.

W nowych modelach na rok 2015, poprawiono także hamulce, a przednie klocki o zmienionym, większym, współczynniku tarcia lepiej "wgryzają się" w tarczę.

Zarówno KX250F jak i KX450F są "nafaszerowane" elektroniką. Na pokładzie znajdziesz m.in. system launch control, czy łatwy dostęp do zmiany charakterystyki silnika (można wybrać jeden z 3 trybów pracy).

Wraz z wprowadzeniem Kawasaki KX450F 2015, japońska marka zaprezentuje system Showa SFF-Air TAC (Triple Air Chamber). To zawieszenie stosowane do tej pory wyłącznie w wyścigach motocrossowych, a teraz po raz pierwszy trafiło do seryjnego motocykla.

zobacz galerię

Zobacz również:
Oto zwycięzca ostatniej, finałowej Bitwy Królów Harley-Davidson. W finale pokonał zwycięzców ostatnich pięciu corocznych konkursów na najlepszego customa Harley-Davidson
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij