[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.9

Nowe paliwo na ORLENIE. Żegnaj EuroSuper, witaj EFECTA

EuroSuper to już przeszłość. Orlen wprowadza na swoje stacje benzynowe nowe paliwo o nazwie EFECTA 95.

Dotychczas podjeżdżając na stacje Orlen do baku mogłeś zalać EuroSuper 95. No chyba, że twój portfel jest nieco bardziej zasobny – wtedy Vervę 98. Dzisiaj po przyjeździe na stację zauważysz zmiany. Orlen żegna się z dotychczasowym paliwem EuroSuper 95 i wprowadza na rynek nowy produkt – EFECTA 95.

Człowiek z natury, nie lubi zmian. Powiedzenie „działa to nie ruszaj” często się sprawdza. Na najtańsze paliwo EuroSuper przecież nikt nie narzekał, po co więc zmiany? Świat idzie do przodu, klienci są coraz bardziej wymagający, a ekologia jest coraz bardziej w modzie. Orlen postanowił więc wprowadzić na rynek nowe paliwo EFECTA. 

REKLAMA

EFECTA podczas testów została porównana do paliwa nieuszlachetnionego (ale dozwolonego na polskim rynku). Okazało się, że zapewnia o 30% lepsze smarowanie w porównaniu do słabej jakościowo benzyny. Mało tego bo w 98% zapobiega powstawaniu osadów w silniku. W ramach testów udowodniono również, że ogranicza emisję spalin. EFECTA 95 pozwala zredukować emisję tlenków azotu o ok. 8% oraz cząstek stałych o 51%. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat testów i badań EFECTY? Wejdź na stronę - www.dlakierowcow.orlen.pl/efecta

Jeśli tylko zmiana ta nie dobije się na cenie, to jesteśmy na TAK. A Wy?

zobacz galerię

Zobacz również:
USA lat 70 to przede wszystkim wojna w Wietnamie i czas Hipisów. To też czasy legendy rajdów i gwiazdy kina Steve'a McQueena. Ostatnio jest dość głośno o tym gościu ze względu na sprzedaną na aukcji Husqvarne należącą niegdyś do Steve'a.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij