Nowe paliwo na ORLENIE. Żegnaj EuroSuper, witaj EFECTA

EuroSuper to już przeszłość. Orlen wprowadza na swoje stacje benzynowe nowe paliwo o nazwie EFECTA 95.

Nowe paliwo Efecta 95 archiwum MPP

Dotychczas podjeżdżając na stacje Orlen do baku mogłeś zalać EuroSuper 95. No chyba, że twój portfel jest nieco bardziej zasobny – wtedy Vervę 98. Dzisiaj po przyjeździe na stację zauważysz zmiany. Orlen żegna się z dotychczasowym paliwem EuroSuper 95 i wprowadza na rynek nowy produkt – EFECTA 95.

Człowiek z natury, nie lubi zmian. Powiedzenie „działa to nie ruszaj” często się sprawdza. Na najtańsze paliwo EuroSuper przecież nikt nie narzekał, po co więc zmiany? Świat idzie do przodu, klienci są coraz bardziej wymagający, a ekologia jest coraz bardziej w modzie. Orlen postanowił więc wprowadzić na rynek nowe paliwo EFECTA. 

EFECTA podczas testów została porównana do paliwa nieuszlachetnionego (ale dozwolonego na polskim rynku). Okazało się, że zapewnia o 30% lepsze smarowanie w porównaniu do słabej jakościowo benzyny. Mało tego bo w 98% zapobiega powstawaniu osadów w silniku. W ramach testów udowodniono również, że ogranicza emisję spalin. EFECTA 95 pozwala zredukować emisję tlenków azotu o ok. 8% oraz cząstek stałych o 51%. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat testów i badań EFECTY? Wejdź na stronę - www.dlakierowcow.orlen.pl/efecta

Jeśli tylko zmiana ta nie dobije się na cenie, to jesteśmy na TAK. A Wy?

Zobacz również:
REKLAMA