[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowi zawodnicy w ekipie Hondy Racing

Ian Hutchinson i Lee Johnston to nowi zawodnicy Hondy na 2018 rok. Wezmą udział w serii najniebezpieczniejszych wyścigów drogowych. 300 km/h po wąskich uliczkach i ślepych zakrętach? Czemu nie!

"Wyścigi torowe można porównać do wspinaczki z zabezpieczeniami. Wyścigi drogowe to wspinaczka bez zabezpieczeń" - powiedział Guy Martin w filmie Jazda na krawędzi. 

Rywalizacja sportowymi motocyklami po ulicach to całkiem inna bajka, niż na torze. Jest o wiele bardziej wymagająca, niebezpieczna i całkowicie nieprzewidywalna.W przyszłym sezonie Honda zmienia taktykę, wystawiając nowych zawodników do serii wyścigów drogowych. 

REKLAMA

Zeszłoroczne niepowodzenia w ekipie Hondy Racing (złamana noga McGuinessa i problemy z maszyną Guya Martina) skutecznie pozbawiły team HRC szans na zwycięstwa. W zbliżającym się sezonie, Honda żegna się z McGuinessem i inwestuje w nowych zawodników. Hutchinson to 16 krotny zwycięzca Isle of Man TT, a Johnston to były mistrz Wielkiej Brytanii w klasie Superstock 600, który w zeszłych sezonach zgarnął 3 zwycięstwa na North West 200. Honda wiąże z zawodnikami wielkie nadzieje. Wezmą oni udział w TT Isle of Man, North West 200 i Ulster GP w klasach Superstock 1000 i Superbike. Będą się ścigać na nowych CBR 1000RR SP2 Fireblade, które do tej pory nie zdobyły jeszcze żadnego zwycięstwa dla Hondy. 

Tych wyścigów nie możesz przegapić!
North West 200 13-19 maja
Isle of Man TT 26 maja - 8 czerwca
Ulster GP 5-11 sierpnia

Ian Hutchinson:

Naprawdę nie mogę doczekać się rozpoczęcia jazdy w fabrycznym zespole Hondy. To dla mnie nowe i świeże wyzwanie. Fireblade'a znam całkiem dobrze, 5-cio krotnie zwyciężyłem na nim TT. Nie miałem jeszcze okazji jeździć SP2, ale na początku 2018 roku to zmienię. Zespół Hondy ma ogromne doświadczenie w wyścigach drogowych, dlatego myślę, że będzie się działo.

Lee Johnston:

W przyszłym roku dołączam do zespołu Hondy Racing i czuję z tego powodu wielką ekscytację. Ostatnie dwa lata były dla mnie trudne, ale dzięki temu mogę wrócić do wyścigów z czystym sumieniem. Jazda motocyklem to dla mnie najważniejsza rzecz i to na niej chcę się w pełni skoncentrować. Zdobyłem już trochę wprawy na SP2- ten motocykl znakomicie mi pasuje.

Jonny Twelvetress z Hondy Racing:

Hutchinson i Johnston to zdeterminowani i profesjonalni zawodnicy. Dlatego jestem bardzo zadowolony, że podpisaliśmy z nimi kontrakt. Z niecierpliwością czekam na ich konfrontację z SP2.

zobacz galerię

Zobacz również:
W zespołach Ducati w nadchodzącym sezonie bez zmian pozostanie tylko jeden zawodnik - Nicky Hayden. Reszta od zawodników do team managera to zupełnie nowy temat.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA