Nowość BMW G310 Stunt - mega galeria

Ukłon w stronę stunterów? Chris Pfeiffer przeszedł wprawdzie na emeryturę, ale kontynuuje współpracę z BMW. Efekt? Prototyp G 310 Stunt.

BMW
BMW G 310 Stunt Concept - zapowiedź małego singla?

Już od jakiegoś czasu BMW głośno mówiło o współpracy z Hindusami z TVS Motors. Chodziło o tańsze motocykle o małych pojemnościach. Efekt jest zaskakujący,. Póki co w Brazylii pokazano prototyp G 310 Stunt.

Do napędu, jak sam nazwa wskazuje, użyto silnika o pojemności ok. 300 cm3. Co ciekawe, podobnie jak w przypadku off-roadów Yamahy, ten singiel ma odwrócony o 180o cylinder. Dzięki temu skrócono rozstaw osi i wydłużono aluminiowy wahacz. Puszkę wydechu upchnięto pomiędzy mocowaniem amortyzatora, a łożyskowaniem wahacza. Naszym zdaniem wygląda tak sobie, ale ma jeszcze jedną zaletę - w czasie wykonywania ewolucji na bank się nie oparzysz. Z resztą zadbano o takie detale jak klatka, dodatkowa klamka tylnego hamulca, dodatkowe podnóżki z tyłu i na przedniej osi. Ciekawi nas tylko ile z tego wejdzie do seryjnej produkcji. Sprawa pewnie się wyjaśni w połowie listopada w Mediolanie.

Zobacz również:
REKLAMA