Nowość sezonu 2014 – integralny kask motocyklowy Airoh Movement

Model turystyczny z dużą ilością udogodnień. Kask Airoh Movement to połączenie włoskiego designu z solidnym wykonaniem. Wyróżnia się estetyką bryły, ale to nie jedyny jego atut.

Kask motocyklowy Airoh Movement
Kask motocyklowy Airoh Movement

Główne zalety tego modelu:

  • ergonomiczny kształt
  • skorupa z tworzywa termoplastycznego - mieszanina tworzyw sztucznych zapewnia bezpieczeństwo podczas upadków
  • niezawodny system wentylacji - liczne otwory wentylacyjne - nawiew na szybę, wentylacja szczęki, tylne wyloty powietrza i spoilery boczne doprowadzają świeże powietrze, jednocześnie wyprowadzając nadmiar wilgoci oraz gorącego powietrza
  • odporna na zarysowanie szyba, pozwalająca na szybki demontaż bez korzystania z dodatkowych narzędzi.
  • anatomiczne, wypinane wnętrze z chłonnego i oddychającego materiału Sanitized

Modele są dostępne w kilku rozmiarach (od XS do XL), a ich waga uzależniona od wymiarów wynosi około 1500 g.

Kask Airoh Movement to kilka pragmatycznych rozwiązań. Dzięki systemowi Pinlock® (producent dołączył go do wyposażenia kasku gratis) użytkownik ma możliwość dołożenia dodatkowej szyby w zależności od warunków pogodowych . Zdejmowany deflektor na nos to dobrze przemyślane wyjście – nie zaparujesz wizjera wydychanym powietrzem. Kask posiada też dodatkowy podbródek, który przy wysokich prędkościach niweluje podwiewanie od spodu.

W skrócie  - kask Movement to integralny, bezpieczny i w pełni funkcjonalny model z turystycznej rodziny Airoh. Za rozsądne pieniądze otrzymasz komfort jazdy i kilka fajnych rozwiązań. Wysoka jakość tworzywa, blenda przeciwsłoneczna, wkładka Pinlock plus nienaganna prezentacja - ten pokaźny zbiór zalet sprawia, że warto go mieć i cieszyć się z nowej jakości ochrony w trakcie przejażdżek na ulubionym jednośladzie. Warto dodać, że w teście Kasków z blendą opublikowanym w majowym numerze MOTOCYKLA zdobył mocne drugie miejsce, zyskując ocenę „warto kupić”. Zapunktował we wszystkich kategoriach!

Jeśli planujesz zakup kasku teraz lub w przyszłości, koniecznie wejdź na www.dobresklepymotocyklowe.pl i odbierz prezent– bezpłatnego ebooka „Jak dobrać kask motocyklowy. 7 ważnych zasad”.

Zobacz również:
REKLAMA