REKLAMA

Nowości Berika już w sprzedaży

Do sklepów trafiły już kombinezony Berik 2.0. Nowości na sezon 2015 dostępne są w trzech grupach cenowych - w zależności od wyposażenia i można na nie dostać 5 lat gwarancji.

Jeśli lubicie moc, adrenalinę i sportowe emocje, to coś akurat dla Was. Firma Berik słynie z dobrych ciuchów i zadziornego stylu, który wyraża się choćby w kultowym logo. W wybranych Dobrych Sklepach Motocyklowych pojawiły się nowe, dwuczęściowe kombinezony z kolekcji 2015. Na szczególną uwagę zasługuje kombinezon Berik LS2-10421-BK wykonany z delikatnej skóry bydlęcej i  wyposażony magnezowe slidery na ramionach, certyfikowane protektory ramion, łokci, kolan i bioder oraz dwie warstwy skóry w szczególnie narażonych miejscach. Więcej na jego temat przeczytasz TUTAJ

Nowe kombinezony BERIK dostępne są w trzech grupach cenowych w zależności od wyposażenia, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mało tego, w Dobrych Sklepach Motocyklowych możecie dostać 5 lat gwarancji na swój moto-ekwipunek! 

Lista Dobrych Sklepów Motocyklowych w których można kupić BERIK, znajduje się TUTAJ

Zobacz również:
Mówisz dżinsy motocyklowe i oczami wyobraźni widzisz fajne spodnie uszyte z niebieskiego denimu, które dla zwiększenia bezpieczeństwa podszyte zostały grubą warstwą odpornego na przetarcia materiału (najczęściej kevlaru, włókien aramidowych lub im pochodnych) chroniącego nie tylko tyłek przed asfaltowym pilingiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA