REKLAMA

Nowości Harleya-Davidsona na rok 2013

Kończąca 110 lat fabryka z Milwaukee wjeżdża w rok modelowy 2013 z nowa linia motocykli.

W 110 rok produkcji Harley-Davidson wjeżdża w z linią motocykli, reprezentowaną przez wybrane modele Harley-Davidson 110th Anniversary Edition i odświeżony model Dyna Street Bob. Dział Harley-Davidson Custom Vehicle Operations (CVO) oferuje natomiast dwa nowe modele, CVO Breakout - model Softail o wysokich parametrach z niesamowitymi opcjami wykończenia, a także CVO Road King, wyposażony w zmienioną szybę przednią i wysokiej jakości system audio. Kolejną nowością przygotowaną przez Harleya rok modelowy 2013 jest stylizacja Hard Candy Custom, czerpiąca z motywów znanych z ery chopperów z końca lat 60-tych i wykorzystująca lakiery metaliczne, lśniący chrom i stylowe detale w akcesoriach i odzieży. Elementy Hard Candy Custom obejmują opcje wykończenia lakierem metalicznym z dużymi płatkami metalu. Trzy z tych schematów będą selektywnie oferowane jako opcja koloru dla pięciu modeli seryjnych Harley-Davidson z roku 2013.
Zapowiedzi Harley-Davidson na rok 2013:

• Dziewięć modeli Harley-Davidson oferowanych w limitowanej serii 110th Anniversary Edition, z których każdy będzie oznaczony unikalnym numerem seryjnym i będzie wyróżniał się wyjątkowym malowaniem i okolicznościowym, brązowym emblematem na zbiorniku paliwa. Produkcja będzie różnić się w zależności od modelu i będzie ściśle limitowana, aby zagwarantować jej ekskluzywność. Modele te będą posiadać w swoim standardowym wyposażeniu wszystkie dostępne fabrycznie montowane opcje.

• Street Bob otrzymał na rok 2013 bardziej surowy profil z nową czernioną półką typu triple clamp i lakierowanym na czarno silnikiem, skróconym tylnym błotnikiem i zintegrowanym światłem stopu ze światłem tylnym i kierunkowskazami. Niepokorny bobber Dyna posiada jednoosobowe siodło i kierownicę typu mini-ape na nowych mocowaniach, które pozwalają na łatwiejsze zindywidualizowani. Nowe możliwości kolorystyczne, w tym lakier metaliczny Hard Candy Custom i malowanie w dwóch barwach.• Hard Candy Custom reprezentuje trend, który ponownie pojawił się w warsztatach na całym świecie. Teraz błysk Hard Candy Big Red Flake, Hard Candy Lucky Green Flake i Hard Candy Coloma Gold Flake można zamówić jako malowanie oryginalnego wyposażenia i może służyć jako punkt wyjścia do własnej stylizacji custom. Przynajmniej jeden kolor lakieru Hard Candy Custom zostanie zaoferowany w przypadku następujących modeli: Seventy-Two™, Street Bob, Softail Deluxe, i Forty-Eight. Nowe i niedawno wprowadzone artykuły Genuine Motor Accessory i Harley-Davidson MotorClothes® rozszerzają zakres motywów tematycznych Hard Candy Custom.• W skład limitowanej serii CVO 2013 premium custom wchodzi nowy CVO Breakout, model Softail, który przenosi motocykle seryjne na wyższy poziom i charakteryzuje sie dwoma motywami tematycznymi malowania, które wyróżniają się fragmentami ręcznie polerowanej stali na zbiorniku paliwa i błotnikach. CVO Road King oferuje pierwszy fabrycznie montowany na modelu Road King system audio oraz nową doczepianą przednią szybę Vented Wind Splitter. Należący do klasy super-premium touring CVO Ultra Classic Electra Glide oraz CVO Road Glide Custom z owiewką w kształcie pyska rekina, powracają z nowym wyposażeniem w 2013 roku.REKLAMA

REKLAMA


• W skład linii wszechstronnych motocykli Sportster wchodzi pięć modeli oraz Sportster 1200 Custom Anniversary Edition. Wszystkie modele Sportster są oferowane w nowej kolorystyce i z nowymi elementami graficznymi.• Tradycyjne linie „hard tail” są oferowane dla platformy Harley-Davidson Softail w przypadku sześciu modeli, w tym Softail Slim - bobbera wracającego do stylu lat 50-tych, który pojawił się w połowie roku 2012. Fat Boy z roku 2013 w swoim wyposażeniu standardowym posiada koła Mirror Chrome Aluminum Bullet Hole Disc. W skład linii Softail wchodzi również Heritage Softail Classic Anniversary Edition i Fat Boy Special Anniversary Edition.• Pięć modeli Harley-Davidson z serii Touring w nowych barwach i z nowymi elementami graficznymi, od krótkiego Street Glide po w pełni wyposażonego Electra Glide Ultra Limited, w każdej chwili gotowych ruszyć w długą trasę. Model Road King Anniversary Edition jest dostępny w roku 2013 w limitowanej serii.


• Linia łatwych do prowadzenia modeli Dyna 2013 obejmuje odświeżony model Street Bob i cztery inne modele, plus Super Glide Custom Anniversary Edition.

REKLAMA• Linię agresywnych Harley-Davidson V-Rod reprezentują Night Rod Special i V-Rod Muscle, każdy dostępny w nowych opcjach kolorystycznych na rok 2013.


zobacz galerię

Zobacz również:
Zdjęcia szpiegowskie nowego KTM RC 390 odsłaniają rąbka tajemnicy na temat tego motocykla. Pojawi się kolorowy wyświetlacz, zniknie dziób, ale pojemność silnika nie zmieni się.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA