Nowości Harleya-Davidsona na rok 2013

Kończąca 110 lat fabryka z Milwaukee wjeżdża w rok modelowy 2013 z nowa linia motocykli.

W 110 rok produkcji Harley-Davidson wjeżdża w z linią motocykli, reprezentowaną przez wybrane modele Harley-Davidson 110th Anniversary Edition i odświeżony model Dyna Street Bob. Dział Harley-Davidson Custom Vehicle Operations (CVO) oferuje natomiast dwa nowe modele, CVO Breakout - model Softail o wysokich parametrach z niesamowitymi opcjami wykończenia, a także CVO Road King, wyposażony w zmienioną szybę przednią i wysokiej jakości system audio. Kolejną nowością przygotowaną przez Harleya rok modelowy 2013 jest stylizacja Hard Candy Custom, czerpiąca z motywów znanych z ery chopperów z końca lat 60-tych i wykorzystująca lakiery metaliczne, lśniący chrom i stylowe detale w akcesoriach i odzieży. Elementy Hard Candy Custom obejmują opcje wykończenia lakierem metalicznym z dużymi płatkami metalu. Trzy z tych schematów będą selektywnie oferowane jako opcja koloru dla pięciu modeli seryjnych Harley-Davidson z roku 2013.
Zapowiedzi Harley-Davidson na rok 2013:

• Dziewięć modeli Harley-Davidson oferowanych w limitowanej serii 110th Anniversary Edition, z których każdy będzie oznaczony unikalnym numerem seryjnym i będzie wyróżniał się wyjątkowym malowaniem i okolicznościowym, brązowym emblematem na zbiorniku paliwa. Produkcja będzie różnić się w zależności od modelu i będzie ściśle limitowana, aby zagwarantować jej ekskluzywność. Modele te będą posiadać w swoim standardowym wyposażeniu wszystkie dostępne fabrycznie montowane opcje.

• Street Bob otrzymał na rok 2013 bardziej surowy profil z nową czernioną półką typu triple clamp i lakierowanym na czarno silnikiem, skróconym tylnym błotnikiem i zintegrowanym światłem stopu ze światłem tylnym i kierunkowskazami. Niepokorny bobber Dyna posiada jednoosobowe siodło i kierownicę typu mini-ape na nowych mocowaniach, które pozwalają na łatwiejsze zindywidualizowani. Nowe możliwości kolorystyczne, w tym lakier metaliczny Hard Candy Custom i malowanie w dwóch barwach.• Hard Candy Custom reprezentuje trend, który ponownie pojawił się w warsztatach na całym świecie. Teraz błysk Hard Candy Big Red Flake, Hard Candy Lucky Green Flake i Hard Candy Coloma Gold Flake można zamówić jako malowanie oryginalnego wyposażenia i może służyć jako punkt wyjścia do własnej stylizacji custom. Przynajmniej jeden kolor lakieru Hard Candy Custom zostanie zaoferowany w przypadku następujących modeli: Seventy-Two™, Street Bob, Softail Deluxe, i Forty-Eight. Nowe i niedawno wprowadzone artykuły Genuine Motor Accessory i Harley-Davidson MotorClothes® rozszerzają zakres motywów tematycznych Hard Candy Custom.• W skład limitowanej serii CVO 2013 premium custom wchodzi nowy CVO Breakout, model Softail, który przenosi motocykle seryjne na wyższy poziom i charakteryzuje sie dwoma motywami tematycznymi malowania, które wyróżniają się fragmentami ręcznie polerowanej stali na zbiorniku paliwa i błotnikach. CVO Road King oferuje pierwszy fabrycznie montowany na modelu Road King system audio oraz nową doczepianą przednią szybę Vented Wind Splitter. Należący do klasy super-premium touring CVO Ultra Classic Electra Glide oraz CVO Road Glide Custom z owiewką w kształcie pyska rekina, powracają z nowym wyposażeniem w 2013 roku.
• W skład linii wszechstronnych motocykli Sportster wchodzi pięć modeli oraz Sportster 1200 Custom Anniversary Edition. Wszystkie modele Sportster są oferowane w nowej kolorystyce i z nowymi elementami graficznymi.• Tradycyjne linie „hard tail” są oferowane dla platformy Harley-Davidson Softail w przypadku sześciu modeli, w tym Softail Slim - bobbera wracającego do stylu lat 50-tych, który pojawił się w połowie roku 2012. Fat Boy z roku 2013 w swoim wyposażeniu standardowym posiada koła Mirror Chrome Aluminum Bullet Hole Disc. W skład linii Softail wchodzi również Heritage Softail Classic Anniversary Edition i Fat Boy Special Anniversary Edition.• Pięć modeli Harley-Davidson z serii Touring w nowych barwach i z nowymi elementami graficznymi, od krótkiego Street Glide po w pełni wyposażonego Electra Glide Ultra Limited, w każdej chwili gotowych ruszyć w długą trasę. Model Road King Anniversary Edition jest dostępny w roku 2013 w limitowanej serii.


• Linia łatwych do prowadzenia modeli Dyna 2013 obejmuje odświeżony model Street Bob i cztery inne modele, plus Super Glide Custom Anniversary Edition.• Linię agresywnych Harley-Davidson V-Rod reprezentują Night Rod Special i V-Rod Muscle, każdy dostępny w nowych opcjach kolorystycznych na rok 2013.


REKLAMA