[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nowości Malaguti

Malaguti to znana włoska marka produkująca skutery. Jakiś czas temu do ich oferty dołączyły motorowery w stylu supermoto i enduro o pojemności 50 cm3. W nadchodzącym roku te małe sprzęciki dostaną starszych braci - również supermoto i enduro o pojemności 125.

X3M MOTARD i X3M ENDURO to motocykle napędzane tym samym 4-suwowym chłodzonym powietrzem singlem o pojemności 125 cm3. Silniczek jest zasilany gaźnikiem o 20-milimetrowej średnicy gardzieli generuje około 10 KM mocy i 10.1 Nm momentu obrotowego. Oba motocykle są zbudowane na tych samych podzespołach (rama, zawieszenia hamulce), a różnią je jedynie koła, opony i oczywiście malowania. X3M Motard toczy się na 17-calowych szosowych odlewanych felgach obutych w opony szosowe. X3M Enduro w offroadowym stylu ma szprychowe koła o średnicy 18 cali tył i 21 przód oraz opony z lekką kostką. Oba motocykle na sucho ważą 113 kg, a do zbiornika mieszczą 9 litrów paliwa.


zobacz galerię

Zobacz również:
Lubisz szybkie maszyny i klasyczny wygląd? MV Agusta ma dla Ciebie coś ekstra. Superveloce Serie Oro rocznik 2020. Maszyna dostępna jest w przedsprzedaży. Ile kosztuje?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij