Nowości Modeki na 2021 rok. Sezon już blisko!

Na przyszły rok Modeka przygotowała kilka interesujących nowości. Być może jesteś właśnie przed poważnymi decyzjami zakupowymi – może coś cię zainteresuje.

modeka odziez 2021 Modeka

Komplet tekstylny AFT-Air

Komplet tekstylny Modeka AFT-Air to następca popularnego i cenionego AFT Touring to rozwinięcie znakomitego patentu, jakim jest przewiewna i wytrzymała Cordura AFT. Materiał, który sprawdza się podczas upałów, umieszczono na rękawach, klatce piersiowej i udach. Dzięki temu nawet przy ekstremalnych temperaturach możesz liczyć na przewiew. W kurtce i spodniach umieszczono ponadto elastyczne panele, które zapewniają pełną swobodę ruchów, komplet protektorów Sas-Tec, wypinaną membranę Sympatex, a także rozwiązanie znane z poprzednika – wewnętrzną kurtkę.

Komplet turystyczny Takuya

modeka odziez 2021Modeka

Dwuwarstwowy damski zestaw turystyczny Takuya z membraną Sympatex został zaprojektowany i skrojony z myślą o kobiecej figurze. Elastyczne panele ze stretchu na bokach kurtki, rękawach, biodrach i udach zapewniają swobodę, zaś dzięki długim otworom wentylacyjnym na ramionach przepływ powietrza nawet w największe upały będzie optymalny.

Komplet letni Khao Air

modeka odziez 2021Modeka

Znany z dotychczasowej oferty letni zestaw Khao Air w wersji damskiej i męskiej dostał w tym roku dwa nowe kolory oraz całkiem nowe spodnie. Szeroka rozmiarówka gwarantuje możliwość dopasowania do każdej sylwetki. Nowe spodnie zapewniają więcej miejsca w praktycznych kieszeniach.

Kurtka Aeris II

modeka odziez 2021Modeka

Trójwarstwowa kurtka turystyczna Modeka Aeris II z rozbudowaną wentylacją, wypinaną membraną i podpinką ocieplającą. Dostępna w czterech kolorach i bardzo dobrej cenie. Rozmiarówka obejmuje także duże rozmiary.

Buty Tariko

modeka odziez 2021Modeka

Wygodne, eleganckie buty adventure Modeka Tariko są wykonane z bydlęcej skóry wysokiej jakości. Obustronna ochrona kostek, wzmocnienie pod dźwignię zmiany biegów, membrana Hipora: wodoodporna, wiatroodporna, oddychająca. Bardzo dobra cena.

Zobacz również:
Pięć lat gwarancji na kask – takie warunki BMW Motorrad proponuje wszystkim tym, którzy zdecydują się kupić jeden z kasków tej marki.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA