Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowości Suzuki 2011

Suzuki nie śpi. Podobno najważniejszymi targami w tym roku mają być te w Mediolanie jednak już podczas trwającego właśnie Intermotu w Kolonii Suzuki chwali się najnowszymi modelami GSR 750 i GSX-R-ami 600 i 750. Zdjęcia tych motocykli znajdziecie w galeriach oraz w galerii poświęconej targom.

GSR 750 będzie większym bratem znanej i lubianej 600. Tym razem wydech będzie poprowadzony dołem a nie pod siedzeniem jak w wersji 600. Była to na pewno dość charakterystyczna cecha tego modelu jednak wygląd nowej 750 na pewno rekompensuje zrezygnowanie z tego rozwiązania. Nie podano informacji na temat danych technicznych motocykla.


GSX-R-y 600 i 750 na rok 2011 są do siebie bliźniaczo podobne. Główna zmiana na zewnątrz polegała na przestylizowaniu przodu motocykla. Reflektor wygląda zupełnie inaczej i delikatnie nawiązuje do wersji z początków tego tysiąclecia czyli modeli K2 i K3. Oba motocykle dzięki zupełnie nowej ramie i wahaczowi a także odchudzeniu większości części mocno zrzuciły wagę. Nowa 600 waży aż o 9 kg mniej i może popisać się teraz 187 kg masy. 3/4 litra waży o 8 kilo mniej co łącznie daje 190 kg. Suzuki utrzymuje, że są to motocykle a najlepszym współczynniku mocy do masy w swoich klasach. Nie wiadomo na razie jakimi osiągami będą dysponować oba motocykle.


Kiedy tylko pojawią się kolejne informacje postaramy się informować was na bieżąco. Klik na zdjęcie aby wejść do galerii.

zobacz galerię

Zobacz również:
Co Anglicy sądzą o elektryczny Harley'u? Sam zobacz.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ