[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Nowy Bridgestone na piach

Właśnie dotarły do nas informacje o nowej oponie Bridgestone, przeznaczonej do maszyn crossowych Battlecross X10.

Bridgestone Battlecross X10 Bridgestone Battlecross X10

Została ona zaprojektowana z myślą o użyciu przede wszystkim na piasku. Opona Battlecross X10 ma nowy bieżnik ze zwiększoną ilością klocków, dzięki czemu gwarantuje ona większą przyczepność, sprawniejsze samooczyszczanie i lepszą kontrolę na piaszczystym podłożu

Nowy wzór bieżnika zmniejsza sztywność opony wzdłuż środkowego obwodu, co przekłada się na większe odkształcanie się klocków podczas obrotu opony, a to z kolei zwiększa przyczepność na piasku. Uginające się klocki uwalniają piasek ze szczelin bieżnika, co sprzyja samooczyszczaniu.
W porównaniu do swojej poprzedniczki, modelu M101/M102, opona Battlecross X10 wyróżnia się nie tylko większą przyczepnością na piasku, ale także lepszą stabilnością i prowadzeniem tylnego koła.

REKLAMA

Bridgestone Battlecross X10 bieżnik

X10 jest uzupełnieniem nowej kolekcji Battlecross, w której znalazły się modele takie jak X20 – do użytku na miękkich podłożach, X30 – z przeznaczeniem na średnio twarde trasy i X40 – do użytkowania na twardych trasach, dzięki którym zarówno zawodnicy, jak i amatorzy będą się cieszyć jazdą w każdych warunkach.

Opona Battlecross X10 będzie dostępna w Europie od kwietnia 2017 roku – początkowo w rozmiarach 80/100-21 dla koła przedniego oraz 100/90-19 i 110/90-19 dla tylnego.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij