Nowy Dealer Yamahy w Trójmieście

Już niedługo w Trójmieście zostanie otwarty nowy salon Yamahy - AC Motors. Pierwsza prezentacja już podczas targów 3TM.

Yamaha
Yamaha Tracer 700 2016

Yamaha Motor Polska w najbliższy weekend zaprasza do wizyty na Targach Motoryzacyjnych 3TM w Trójmieście, podczas których zostanie zaprezentowany nowy Dealer Yamahy – firma AC MOTORS. Nowy salon Yamahy zostanie otwarty tej zimy i będzie miał w ofercie motocykle i skutery, a także pojazdy ATV i Side-by-Side. Równocześnie z punktem sprzedaży zostanie uruchomiony autoryzowany serwis.

Wszelkie szczegóły dotyczące samego otwarcia pojawią się wkrótce. Zaś podczas targów 3TM na stoisku Yamahy oprócz pełnej oferty motocykli możecie zobaczyć też ofertę sprzętu marine w postaci skutera wodnego FZR czy silników zaburtowych. Na targach będzie też mieli możliwość poznania przedstawicieli nowego salonu.

Informacje o nowym Dealerze, firmie AC MOTORS, od dziś można śledzić na stronie www.acmotors.yamaha-motor.pl i na Facebook.com/acmotorsyamaha.

Tegoroczna edycja targów 3TM odbędzie się w hali do Amber Expo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Obecna powierzchnia ekspozycyjna wynosi  ponad 12 tys. m2 w halach i ponad 4 tys. m2 obejmujących tereny, gdzie odbywać się będą imprezy towarzyszące: 9. i 10. Runda Drift Masters Grand Prix, finał ogólnopolskiej akcji „Motoserce” oraz wiele innych atrakcji. Na zewnątrz będzie można także obejrzeć Park Maszyn.

Godziny otwarcia:

23 września: Dzień dla flot i przedsiębiorców

24-25 września 2016, godz.: 9-18

Szczegóły dostępne na stronie www.3tm.com.pl.

Zobacz również:
REKLAMA