Nowy Fanpage i konkurs KTM!

Spadek temperatury nie oznacza, że KTM zapada w zimowy sen. W okresie przedświątecznym pomarańczowa marka przygotowała dla wszystkich trzy niespodzianki: Nowy polski fanpage na Facebook, Konkurs PowerWear na Facebook, KTM PowerDays: Voucher o wartości 200 złotych na zakup PowerWear.

Dobra wiadomość dla polskich fanów KTM: już od kilku tygodni na facebook'u działa  KTM Polska Official Fanpage. Znajdziecie tam ciekawe, śmieszne i niecodzienne informacje o marce po polsku. Nie ma znaczenia czy preferujesz motocross, enduro, podróże czy supermoto, na KTM Polska Official Fanpage znajdziesz wszystko co sprawia, że Twoje pomarańczowe serce zaczyna bić szybciej.
A już dziś KTM rozpoczyna na swoim fanpage’u KTM Polska Official Fanpage konkurs o nazwie: “Napisz list do Świętego Mikołaja”. Zasady są bardzo proste a każdy uczestnik może wygrać gadżety i ubrania z kolekcji KTM PowerWear 2013:

-    Wejdź na stronę  KTM Polska Official Fanpage i “Polub” ją!
-    Wejdź na http://shop.ktm.com/int_pl/powerwear.html?L=24
-    Przejrzyj kolekcję KTM PowerWear 2013 i wybierz tylko jeden przedmiot, który podoba Ci się najbardziej!
-    Napisz na KTM Polska Official Fanpage dlaczego podoba Ci się ten przedmiot i udowodnij że byłeś grzeczny / byłaś grzeczna w tym roku  
-    Spośród wszystkich “Listów do Świętego Mikołaja” KTM wybierze trzech zwycięzców, którzy otrzymają gadżety i odzież z kolekcji KTM PowerWear 2013.

Szczegółowe  informacje i zasady konkursu znajdziecie na KTM Polska Official Fanpage

KTM PowerDays: Voucher o wartości 200 złoty na zakup PowerWear

KTM ułatwia świąteczne zakupy: możesz zaoszczędzić nawet 200 złoty dzięki voucherowi KTM PowerDays! Voucher można w prosty sposób ściągnąć ze strony www.ktm.com/pl/parts-wear/powerdays a jego wartość to aż 200 złotych przy minimalnym zakupie PowerWear za 600 złotych u autoryzowanych dealerów KTM.    

REKLAMA