Nowy Fanpage i konkurs KTM!

Spadek temperatury nie oznacza, że KTM zapada w zimowy sen. W okresie przedświątecznym pomarańczowa marka przygotowała dla wszystkich trzy niespodzianki: Nowy polski fanpage na Facebook, Konkurs PowerWear na Facebook, KTM PowerDays: Voucher o wartości 200 złotych na zakup PowerWear.

Dobra wiadomość dla polskich fanów KTM: już od kilku tygodni na facebook'u działa  KTM Polska Official Fanpage. Znajdziecie tam ciekawe, śmieszne i niecodzienne informacje o marce po polsku. Nie ma znaczenia czy preferujesz motocross, enduro, podróże czy supermoto, na KTM Polska Official Fanpage znajdziesz wszystko co sprawia, że Twoje pomarańczowe serce zaczyna bić szybciej.
A już dziś KTM rozpoczyna na swoim fanpage’u KTM Polska Official Fanpage konkurs o nazwie: “Napisz list do Świętego Mikołaja”. Zasady są bardzo proste a każdy uczestnik może wygrać gadżety i ubrania z kolekcji KTM PowerWear 2013:

-    Wejdź na stronę  KTM Polska Official Fanpage i “Polub” ją!
-    Wejdź na http://shop.ktm.com/int_pl/powerwear.html?L=24
-    Przejrzyj kolekcję KTM PowerWear 2013 i wybierz tylko jeden przedmiot, który podoba Ci się najbardziej!
-    Napisz na KTM Polska Official Fanpage dlaczego podoba Ci się ten przedmiot i udowodnij że byłeś grzeczny / byłaś grzeczna w tym roku  
-    Spośród wszystkich “Listów do Świętego Mikołaja” KTM wybierze trzech zwycięzców, którzy otrzymają gadżety i odzież z kolekcji KTM PowerWear 2013.

Szczegółowe  informacje i zasady konkursu znajdziecie na KTM Polska Official Fanpage

KTM PowerDays: Voucher o wartości 200 złoty na zakup PowerWear

KTM ułatwia świąteczne zakupy: możesz zaoszczędzić nawet 200 złoty dzięki voucherowi KTM PowerDays! Voucher można w prosty sposób ściągnąć ze strony www.ktm.com/pl/parts-wear/powerdays a jego wartość to aż 200 złotych przy minimalnym zakupie PowerWear za 600 złotych u autoryzowanych dealerów KTM.    

Zobacz również:
Szwajcaria przymierza się do wprowadzenia radarów akustycznych. Problemem jest brak przepisów, które regulowałyby stosowanie takich urządzeń, ale Rada Narodowa ma wkrótce zająć się ich nowelizacją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA