[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nowy MOTOCYKL 11/2012 już w sprzedaży

Nowy numer MOTOCYKLA już w sprzedaży. W listopadowym wydaniu znajdziecie sporo nowości, a także jedyny test turystycznej nowości Triumpha Trophy.

Choć jesień trwa już pełną gębą i niejeden spakował już swojego sprzęta na zimową drzemkę w garażu my nie zwalniamy tempa. Będziemy jeździć zimie na pohybel, a testowane nowości będą ukazywać się w kolejnych wydaniach MOTOCYKLA. I tak w świeżutkim listopadowym numerze (od ostatniego piątku w kioskach): test Triumpha Trophy - nowy turystyk od Brytyjczyków; porównanie dwóch tańszych, choć wcale nie tanich wersji włoskich superbike'ów Aprilia RSV4 R APRC i Ducati Panigale; test austriackiego księcia czyli KTM Duke 690. Pojawi się też quad Kymco MXU 500i IRS DX, a dla fanów błota są jeszcze testy nowych maszyn od Husqvarny TC 250R i TE 250R.

W dziale SERWIS motocykl używany - nieśmiertelna Honda VFR we wszystkich odmianach (poza 1200) oraz test kufrów motocyklowych. W dziale MAGAZYN kilka ciekawych tematów: jazda po mieście - co zrobić żeby nie dać się zabić, relacja z ostatniej, finałowej rundy Gymkhany, krótka wyprawa turystyczna i długa podróż dwóch braci na skraj Afryki. Poza tym oczywiście garść nowinek, akcesoriów w dziale GARAŻ, relacje z zawodów sportowych i nowości z targów Intermot. Miłego czytania!

REKLAMA

Przejrzyj nowy MOTOCYKL:

Zobacz również:
W sobotę, 11 maja w stolicy odbył się, II Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizowany przez Ministerstwo Infrastruktury, Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Automobilklub Polski
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij