Nowy MOTOCYKL 3/2012 już w kioskach!

Już od dziś w kioskach, salonach prasowych i na stacjach benzynowych znajdziecie najnowszy, marcowy numer MOTOCYKLA. Jak zwykle każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Dla fanów sportowych maszyn porównujemy najnowszą Hondę CBR 1000 RR Fireblade z poprzednim modelem. Fani chopperów mogą rzucić okiem na podróż w czasie czyli porównanie Harleya-Davidsona Electra Glide sprzed 50 lat i Harleya-Davidsona Street Glide.

Amatorzy turystyki i podróży motocyklowych znajdą coś dla siebie w teście porównawczym Suzuki DL-650 V-Strom, Hondy Transalp, i BMW F650 GS. Uliczni wojownicy i zakręceni na punkcie świrowania moga przeczytać test porównawczy Husqvarny Nuda, Ducati Hypermotard 1100 EVO, oraz Aprilii SMV 750 Dorsoduro, lub prezentację nowego KTM-a 690 Duke. W podróż do przeszłości wybieramy się również mała Yamahą Tenere i rzucamy okiem na jej poprzedniczkę Yamahę XT 600 Tenere.

W dziale MAGAZYN znajdziecie sporo ciekawych tematów. Sprawdzamy zmiany w przepisach, odwiedzamy fabrykę wydechów Akrapovic i Muzeum Motoryzacji na zamku Topacz i prezentujemy relację z wyprawy Jedwabnym Szlakiem czterech kumpli z Wrocławia.

W dziale SERWIS poruszamy temat olejów motocyklowych, rzucamy okiem na kwestię wad wzroku, ich skutków i sposobów naprawienia - zwłaszcza pod kątem motocyklistów, a także badamy kwestię ochraniaczów motocyklowych i tego przed czym mogą ochronić. W cyklu Motocykl Używany: Honda VTR 1000 (i Honda Firestorm). Cały numer możecie też obejrzeć TUTAJ.Miłego czytania!

Zobacz również:
REKLAMA