[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nowy Motocykl 12/2014 już w kioskach!

Najnowszy numer motocykla 12/2014 już pojawił się w kioskach i salonach prasowych! W nim m.in. test trójkołowej Yamahy Tricity, BMW S 1000 RR, a także porównanie 4 cruiserów. Do wygrania jest także Yamaha MT-07 Moto Cage.

Najnowszy grudniowy numer Motocykla już w Twoim kiosku i salonie prasowym! Znajdziesz w nim m.in.:
- plebiscyt Best Bikes 2015, w którym możesz wygrać Yamahę MT-07 Moto Cage
- test trójkołowej Yamahy Tricity i BMW S 1000 RR
- porównanie cruiserów: Indian Chief Classic, Moto Guzzi California 1400, Triumph Thunderbird Storm, Yamaha XV 1900 A Midnight Star
- prezentacja nowych modeli Husqvarny i Indiana.

Oprócz tego przegląd ram motocyklowych, test 13 kasków, wizyta w Czechach i Alpach, a także trochę techniki, porad i nowości. To i wiele, wiele więcej znajdziecie w nowym magazynie Motocykl 12/2014.

Najnowszy numer możecie też przeglądnąć na STRONIE.

Szorujcie do kiosków i salonów prasowych!

zobacz galerię

Zobacz również:
Jakkolwiek to zabrzmi, ale na początku było BMW. Nie byle jakie, lecz kultowy model BMW R 1200 GS. Później do oferty dołączył model dla prawdziwych twardzieli - Harley-Davidson Fat Boy. Było turystyczne enduro, był chopper, logicznym jest, że kolejnym motocyklem w kolekcji musiała być maszyna sportowa. W ten oto sposób do maszyn zbudowanych z klocków Lego dołączyło Ducati Panigale V4R. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij