Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowy Triumph Street Triple 2013?

Co prawda mamy dopiero luty 2012 roku i choć widzieliśmy już sporo nowości i byliśmy na kilku prezentacjach, motocyklowe nowości są jak na razie rzadkością w salonach. Tymczasem już pojawiają się "szpiegowskie" zdjęcia nowego Triumpha Street Triple na 2013 rok.

Ile prawdy jest w tym że jest to Street Triple 2013 i czy rzeczywiście są to zdjęcia szpiegowski czy też są one dziełem samego Triumpha nie wiemy. Faktem jest, że na tych właśnie "szpiegowskich" zdjęciach widać że Street Triple przeszedł podobną metamorfozę co starszy brat Speed Triple. Na pierwszy rzut oka widać, że modyfikację przeszedł wahacz, wydech został poprowadzony pod silnikiem, a nie tak jak w poprzednich modelach blisko zadupka, plastiki i owiewki są odświeżone i widać, że motocykl ma nieco ostrzejszą linię. W takiej charakterystyce nawet nietypowe lampy do których trudno nam było się przyzwyczaić nie bolą już tak bardzo. Jeśli tak rzeczywiście będzie wyglądał nowy Triumph Street Triple to zdecydowanie musimy przyznać - jest nieźle.


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij