Nowy Triumph Thruxton RS nadchodzi

Już za niecały miesiąc rozpoczną się najważniejsze targi motocyklowe – EICMA 2020 w Mediolanie, podczas których pokazane zostaną nowości nadchodzącego sezonu. Już dzisiaj wiemy, że jedną z nich będzie nowy Triumph Thruxton RS.

Oficjalnie motocykl zostanie pokazany 5 listopada, podczas dni prasowych. Dzisiaj wiemy tylko tyle, że ma być on rozwinięciem dotychczasowego modelu. W silniku powinno przybyć kilka koni, a lista wyposażenia standardowego ma być o wiele dłuższa niż w poprzednim modelu. Nowego Triumpha Thruxtona RS nie ominą też drobne zmiany stylistyczne, mające uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Bez zmian pozostanie to co najważniejsze w tej klasie maszyn, czyli DNA prawdziwego café racera. 

Przez lata Triumph Thruxton stał się legendą, która tworzyła historię motocyklowego sportu. Wersja RS to kolejny krok w rozwoju brytyjskiej marki. Tak przynajmniej zapowiada fabryka. Poczekamy, zobaczymy. 

Zobacz również pozostałe nowości motocyklowe 2020

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Czy silnik z Multistrady i całkiem nowe podwozie o dużej dzielności terenowej wystarczą, by pozamiatać na rynku adventure? Nowe Ducati DesertX ma szansę stać się tutaj ważnym graczem, ale raczej nie będzie konkurentem dla Tenery 700 i Tuarega 660.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA