REKLAMA

Nowy V-Strom 250, Burgman 400 w nowym wcieleniu i dwa lekkie sprzęty do miasta - Suzuki poszerza swój arsenał

Suzuki pokazało cztery kolejne nowości na sezon 2017, modele Burgmana 400, GSX-S125, GSX250R, oraz V-Strom 250.

Suzuki nowości 2017

Zacznijmy od maksiskutera. Burgman 400 - został bardzo mocno zmodernizowany. Zyskał węższe, bardziej poręczne nadwozie o sportowym wyglądzie, nie tracąc przy okazji nic ze swej elegancji i  komfortu.

Przednie i tylne światła zostały wykonano w technologii LED, zaś masa pojazdu uległa obniżeniu. Maszyna dysponuje pakownym, 42 litrowym schowkiem pod kanapą, a jej sercem jest jednocylindrowy silnik DOHC o pojemności 399cm3 zapewniający niezłe osiągi.

Rodzine sportowych uliczników zasilił nowy model GSX-S w wersji z chłodzonym cieczą silnikiem o pojemności 124cm3, tym samym sam, który napędza pokazanego niedawno w Kolonii GSX-Ra125.

Maszynka jest ciekawa propozycja dla początkujących. Dzięki niskiej masie i zwinnemu podwoziu jest łatwa w prowadzeniu, nad bezpieczeństwem czuwaja hamulce z ABS-em, zaś agresywny wygląd dodaje punktów do charyzmy.

Nowy GSX250R to sportowa maszyna, która doskonale da sobie radę w zatłoczonym mieście. Jej dopracowany dwucylindrowiec o 248cm3 dobrze cięgnie na niskich i średnich obrotach, czyli w zakresie najczęściej wykorzystywanym podczas jazdy w mieście, zaś stylistyka czerpie z charakteru i tradycji sportowych motocykli Suzuki.

V-Strom 250 to lekki motocykl turystyczny, oferujący komfort podróżowania i łatwe prowadzenie. Kształty owiewek i wygodna pozycja za sterami podkreślają jego przynależność do rodziny V-Stromów, a kształt przedniej lampy - jak twierdzą jego twórcy - nawiązuje do wyglądu starego poczciwego DR BIG'a.

zobacz galerię

Zobacz również:
Któż zrozumie artystów? Owszem, sztuka może i nawet czasem powinna szokować, jednak widok przeciętego na pół Ducati 1199 Panigale to dla niektórych zbyt wiele. Tym razem jednak nie było to zwykłe cięcie...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA