Nowy V-Strom 250, Burgman 400 w nowym wcieleniu i dwa lekkie sprzęty do miasta - Suzuki poszerza swój arsenał

Suzuki pokazało cztery kolejne nowości na sezon 2017, modele Burgmana 400, GSX-S125, GSX250R, oraz V-Strom 250.

Suzuki nowości 2017

Zacznijmy od maksiskutera. Burgman 400 - został bardzo mocno zmodernizowany. Zyskał węższe, bardziej poręczne nadwozie o sportowym wyglądzie, nie tracąc przy okazji nic ze swej elegancji i  komfortu.

Przednie i tylne światła zostały wykonano w technologii LED, zaś masa pojazdu uległa obniżeniu. Maszyna dysponuje pakownym, 42 litrowym schowkiem pod kanapą, a jej sercem jest jednocylindrowy silnik DOHC o pojemności 399cm3 zapewniający niezłe osiągi.

Rodzine sportowych uliczników zasilił nowy model GSX-S w wersji z chłodzonym cieczą silnikiem o pojemności 124cm3, tym samym sam, który napędza pokazanego niedawno w Kolonii GSX-Ra125.

Maszynka jest ciekawa propozycja dla początkujących. Dzięki niskiej masie i zwinnemu podwoziu jest łatwa w prowadzeniu, nad bezpieczeństwem czuwaja hamulce z ABS-em, zaś agresywny wygląd dodaje punktów do charyzmy.

Nowy GSX250R to sportowa maszyna, która doskonale da sobie radę w zatłoczonym mieście. Jej dopracowany dwucylindrowiec o 248cm3 dobrze cięgnie na niskich i średnich obrotach, czyli w zakresie najczęściej wykorzystywanym podczas jazdy w mieście, zaś stylistyka czerpie z charakteru i tradycji sportowych motocykli Suzuki.

V-Strom 250 to lekki motocykl turystyczny, oferujący komfort podróżowania i łatwe prowadzenie. Kształty owiewek i wygodna pozycja za sterami podkreślają jego przynależność do rodziny V-Stromów, a kształt przedniej lampy - jak twierdzą jego twórcy - nawiązuje do wyglądu starego poczciwego DR BIG'a.

Zobacz również:
REKLAMA