REKLAMA

Nowy interkom od Scala Rider

Scala Rider zaprezentowała właśnie swój najnowszy produkt : zestaw SmartPack™ to rewolucyjne połączenie DMC® oraz Bluetooth®.

Cardo Systems wprowadza na rynek interkom scala rider SmartPack™ - stworzony z myślą o małych grupach motocyklistów.

Nowy SmartPack™ ma zapewnić świetną jakość komunikacji za sprawą technologii DMC (Dynamic Meshwork Communication). Grupa licząca czterech motocyklistów może komunikować się w prywatnej, wirtualnej sieci - w zasięgu do 5 km w pełnym systemie full-duplex. W trybie DMC każdy z motocyklistów jest autonomicznym punktem łączności, dzięki czemu sieć komunikacyjna jest podtrzymana nawet wtedy, gdy jeden lub więcej motocyklistów z grupy znajdzie się poza zasięgiem. Każdy może poruszać się swobodnie w obrębie grupy, dowolnie wyprzedzać pozostałych, dołączać do grupy lub opuszczać ją, nie powodując zerwania ogólnej łączności. Drugi rdzeń łączności stanowi Bluetooth®, który pozwala na sparowanie słuchawki z smartfonem, nawigacją GPS i odtwarzaczem muzycznym.

SmartPack™ jest następcą bardzo popularnego modelu G9x™ i jest kompatybilny z całą rodziną interkomów scala rider. Ponadto posiada wszystkie cechy, jakie oferują dostępne już na rynku flagowe produkty z tej linii – sterowanie głosem, rozmawianie i słuchanie muzyki jednocześnie, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki stereo, odtwarzanie tej samej muzyki między kierowcą a pasażerem oraz funkcja Intercom-to-mobile pozwalająca na automatyczne przekierowanie połączenia na telefon w przypadku utraty zasięgu przez interkom.

Dla bezpieczeństwa motocyklistów, SmartPack™ umożliwia zapisanie numeru alarmowego do wykorzystania w sytuacji kryzysowej. Użytkownicy będą też zaintrygowani opatentowanym rozwiązaniem w postaci wielofunkcyjnej rolki będącej intuicyjnym panelem sterowania do obsługi nawet w rękawicach oraz dedykowaną aplikacją na smartfony - Cardo SmartSet, która działa jak pilot zdalnego sterowania.

SmartPack™ można kupić u autoryzowanych sprzedawców, których listę znajdziesz na www.scalarider.pl

Cena zaczyna się od 330 Euro za pojedynczy zestaw.

zobacz galerię

Zobacz również:
Mówisz dżinsy motocyklowe i oczami wyobraźni widzisz fajne spodnie uszyte z niebieskiego denimu, które dla zwiększenia bezpieczeństwa podszyte zostały grubą warstwą odpornego na przetarcia materiału (najczęściej kevlaru, włókien aramidowych lub im pochodnych) chroniącego nie tylko tyłek przed asfaltowym pilingiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA