Nowy interkom od Scala Rider

Scala Rider zaprezentowała właśnie swój najnowszy produkt : zestaw SmartPack™ to rewolucyjne połączenie DMC® oraz Bluetooth®.

Cardo Systems wprowadza na rynek interkom scala rider SmartPack™ - stworzony z myślą o małych grupach motocyklistów.

Nowy SmartPack™ ma zapewnić świetną jakość komunikacji za sprawą technologii DMC (Dynamic Meshwork Communication). Grupa licząca czterech motocyklistów może komunikować się w prywatnej, wirtualnej sieci - w zasięgu do 5 km w pełnym systemie full-duplex. W trybie DMC każdy z motocyklistów jest autonomicznym punktem łączności, dzięki czemu sieć komunikacyjna jest podtrzymana nawet wtedy, gdy jeden lub więcej motocyklistów z grupy znajdzie się poza zasięgiem. Każdy może poruszać się swobodnie w obrębie grupy, dowolnie wyprzedzać pozostałych, dołączać do grupy lub opuszczać ją, nie powodując zerwania ogólnej łączności. Drugi rdzeń łączności stanowi Bluetooth®, który pozwala na sparowanie słuchawki z smartfonem, nawigacją GPS i odtwarzaczem muzycznym.

SmartPack™ jest następcą bardzo popularnego modelu G9x™ i jest kompatybilny z całą rodziną interkomów scala rider. Ponadto posiada wszystkie cechy, jakie oferują dostępne już na rynku flagowe produkty z tej linii – sterowanie głosem, rozmawianie i słuchanie muzyki jednocześnie, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki stereo, odtwarzanie tej samej muzyki między kierowcą a pasażerem oraz funkcja Intercom-to-mobile pozwalająca na automatyczne przekierowanie połączenia na telefon w przypadku utraty zasięgu przez interkom.

Dla bezpieczeństwa motocyklistów, SmartPack™ umożliwia zapisanie numeru alarmowego do wykorzystania w sytuacji kryzysowej. Użytkownicy będą też zaintrygowani opatentowanym rozwiązaniem w postaci wielofunkcyjnej rolki będącej intuicyjnym panelem sterowania do obsługi nawet w rękawicach oraz dedykowaną aplikacją na smartfony - Cardo SmartSet, która działa jak pilot zdalnego sterowania.

SmartPack™ można kupić u autoryzowanych sprzedawców, których listę znajdziesz na www.scalarider.pl

Cena zaczyna się od 330 Euro za pojedynczy zestaw.

Zobacz również:
REKLAMA