[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Nowy numer już w sprzedaży!

Najnowszy numer miesięcznika „Motocykl” właśnie trafił do sprzedaży. Jak zwykle na jego łamach pojawi się sporo interesujących artykułów. Oto przedsmak tego co dla was przygotowaliśmy!

 

Przejrzyj nowy numer -> https://www.motocykl-online.pl/nowy_numer/szczegoly,1

REKLAMA

 

Nakedy klasy średniej

Skalpel – tak ludzie z KTM-a nazywają nowego Duke'a 790. Pierwszy rzędowy dwucylindrowiec pomarańczowych jest najlżejszym motocyklem w naszym teście. Czy ostra broń KTM-a zwycięży w bitwie o tytuł najlepszego nakeda klasy średniej? Łatwo nie będzie, bo do walki stanęli najmocniejsi zawodnicy: Ducati Monster 821, Kawa Z 900, Suzuki GSX-S 750, Triumph Street Triple R i Yamaha MT-09 SP. Kto wygrał? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na 34 stronie „Motocykla”.

 

Wielki test za kołem podbiegunowym

Nie, to nie był zwykły test. Zachodzące słońce jest już przereklamowane, więc wybraliśmy miejsce w którym latem słońce nigdy nie chowa się za horyzontem. Turystyczne enduro zamiast w Alpy, pojechały z nami za koło podbiegunowe. W teście wzięły udział BMW F 850 GS, Honda Adventure Sports DCT, Suzuki V-Strom XT i Triumph Tiger 800 XCa.

 

Yamaha YZF-R1 po 50 000 km

40 075 - tyle kilometrów liczy obwód ziemi. Postanowiliśmy sprawdzić jak Yamaha YZF-R1 poradzi sobie z takim dystansem. Ale żeby nie było zbyt łatwo, podnieśliśmy nieco poprzeczkę - nowa R-jedynka przejechała aż 50 000 km! Po zakończeniu testu rozłożyliśmy jej silnik na części pierwsze, a to co zobaczyliśmy w środku było dla nas zaskoczeniem. Pełen raport znajdziesz na 60 stronie październikowego wydania „Motocykla”.

 

Będzie Pan zadowolony

W życiu każdego motocyklisty przychodzi moment, w którym decyduje się on na zmianę maszyny. To całkiem normalne, bo apetyt rośnie w miarę jeżdżenia. Chcemy lepszego, nowszego, ładniejszego i mocniejszego motocykla. Zanim jednak zaczniemy szukać nowej maszyny, czeka nas sprzedaż starej. Specjalnie po to przygotowaliśmy „ABC sprzedającego”, dzięki któremu dowiesz się jak sprzedać szybko i skutecznie.

 

Motocyklem przez Japonię

Nasza czytelniczka - Ania Jackowska - wybrała się w liczącą 3000 km motocyklową podróż po Japonii. Samotna kobieta, Yamaha Tracer 900 i „kraj uśmiechniętych ludzi” - w naszej relacji nie brakuje emocji i niecodziennych doświadczeń. Góra Fudżi i jezioro Yamanaka totalnie ją zahipnotyzowały. Jesteśmy niemal pewni, że po przeczytaniu relacji Ani, zechcesz pojechać do Japonii. Relację z wyprawy znajdziesz w dziale "turystyka" na 100 stronie „Motocykla”.

zobacz galerię

Zobacz również:
Strefa czystego transportu to pomysł mający zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza w centrach dużych miast, poprzez ograniczenie ruchu pojazdów spalinowych w tym motocykli. Od 6 stycznia nie wjedziesz już na teren krakowskiego Kazimierza, jeśli twój pojazd nie jest zaliczany do grupy tych z niską lub zerową emisją spalin. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA