Nowy numer już w sprzedaży!

Najnowszy numer miesięcznika „Motocykl” właśnie trafił do sprzedaży. Jak zwykle na jego łamach pojawi się sporo interesujących artykułów. Oto przedsmak tego co dla was przygotowaliśmy!

Jörg Künstle

 

Przejrzyj nowy numer -> https://www.motocykl-online.pl/nowy_numer/szczegoly,1

 

Nakedy klasy średniej

Skalpel – tak ludzie z KTM-a nazywają nowego Duke'a 790. Pierwszy rzędowy dwucylindrowiec pomarańczowych jest najlżejszym motocyklem w naszym teście. Czy ostra broń KTM-a zwycięży w bitwie o tytuł najlepszego nakeda klasy średniej? Łatwo nie będzie, bo do walki stanęli najmocniejsi zawodnicy: Ducati Monster 821, Kawa Z 900, Suzuki GSX-S 750, Triumph Street Triple R i Yamaha MT-09 SP. Kto wygrał? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na 34 stronie „Motocykla”.

Jörg Künstle

 

Wielki test za kołem podbiegunowym

Nie, to nie był zwykły test. Zachodzące słońce jest już przereklamowane, więc wybraliśmy miejsce w którym latem słońce nigdy nie chowa się za horyzontem. Turystyczne enduro zamiast w Alpy, pojechały z nami za koło podbiegunowe. W teście wzięły udział BMW F 850 GS, Honda Adventure Sports DCT, Suzuki V-Strom XT i Triumph Tiger 800 XCa.

Jörg Künstle

 

Yamaha YZF-R1 po 50 000 km

40 075 - tyle kilometrów liczy obwód ziemi. Postanowiliśmy sprawdzić jak Yamaha YZF-R1 poradzi sobie z takim dystansem. Ale żeby nie było zbyt łatwo, podnieśliśmy nieco poprzeczkę - nowa R-jedynka przejechała aż 50 000 km! Po zakończeniu testu rozłożyliśmy jej silnik na części pierwsze, a to co zobaczyliśmy w środku było dla nas zaskoczeniem. Pełen raport znajdziesz na 60 stronie październikowego wydania „Motocykla”.

WWW.BILSKI-FOTOGRAFIE.DE;

 

Będzie Pan zadowolony

W życiu każdego motocyklisty przychodzi moment, w którym decyduje się on na zmianę maszyny. To całkiem normalne, bo apetyt rośnie w miarę jeżdżenia. Chcemy lepszego, nowszego, ładniejszego i mocniejszego motocykla. Zanim jednak zaczniemy szukać nowej maszyny, czeka nas sprzedaż starej. Specjalnie po to przygotowaliśmy „ABC sprzedającego”, dzięki któremu dowiesz się jak sprzedać szybko i skutecznie.

shutterstock

 

Motocyklem przez Japonię

Nasza czytelniczka - Ania Jackowska - wybrała się w liczącą 3000 km motocyklową podróż po Japonii. Samotna kobieta, Yamaha Tracer 900 i „kraj uśmiechniętych ludzi” - w naszej relacji nie brakuje emocji i niecodziennych doświadczeń. Góra Fudżi i jezioro Yamanaka totalnie ją zahipnotyzowały. Jesteśmy niemal pewni, że po przeczytaniu relacji Ani, zechcesz pojechać do Japonii. Relację z wyprawy znajdziesz w dziale "turystyka" na 100 stronie „Motocykla”.

kraj uśmiechniętych ludziAnia Jackowska
Zobacz również:
REKLAMA