[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Nowy numer już w sprzedaży!

Najnowszy numer miesięcznika „Motocykl” właśnie trafił do sprzedaży. Jak zwykle na jego łamach pojawi się sporo interesujących artykułów. Oto przedsmak tego co dla was przygotowaliśmy!

 

Przejrzyj nowy numer -> https://www.motocykl-online.pl/nowy_numer/szczegoly,1

REKLAMA

 

Nakedy klasy średniej

Skalpel – tak ludzie z KTM-a nazywają nowego Duke'a 790. Pierwszy rzędowy dwucylindrowiec pomarańczowych jest najlżejszym motocyklem w naszym teście. Czy ostra broń KTM-a zwycięży w bitwie o tytuł najlepszego nakeda klasy średniej? Łatwo nie będzie, bo do walki stanęli najmocniejsi zawodnicy: Ducati Monster 821, Kawa Z 900, Suzuki GSX-S 750, Triumph Street Triple R i Yamaha MT-09 SP. Kto wygrał? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na 34 stronie „Motocykla”.

 

Wielki test za kołem podbiegunowym

Nie, to nie był zwykły test. Zachodzące słońce jest już przereklamowane, więc wybraliśmy miejsce w którym latem słońce nigdy nie chowa się za horyzontem. Turystyczne enduro zamiast w Alpy, pojechały z nami za koło podbiegunowe. W teście wzięły udział BMW F 850 GS, Honda Adventure Sports DCT, Suzuki V-Strom XT i Triumph Tiger 800 XCa.

 

Yamaha YZF-R1 po 50 000 km

40 075 - tyle kilometrów liczy obwód ziemi. Postanowiliśmy sprawdzić jak Yamaha YZF-R1 poradzi sobie z takim dystansem. Ale żeby nie było zbyt łatwo, podnieśliśmy nieco poprzeczkę - nowa R-jedynka przejechała aż 50 000 km! Po zakończeniu testu rozłożyliśmy jej silnik na części pierwsze, a to co zobaczyliśmy w środku było dla nas zaskoczeniem. Pełen raport znajdziesz na 60 stronie październikowego wydania „Motocykla”.

 

Będzie Pan zadowolony

W życiu każdego motocyklisty przychodzi moment, w którym decyduje się on na zmianę maszyny. To całkiem normalne, bo apetyt rośnie w miarę jeżdżenia. Chcemy lepszego, nowszego, ładniejszego i mocniejszego motocykla. Zanim jednak zaczniemy szukać nowej maszyny, czeka nas sprzedaż starej. Specjalnie po to przygotowaliśmy „ABC sprzedającego”, dzięki któremu dowiesz się jak sprzedać szybko i skutecznie.

 

Motocyklem przez Japonię

Nasza czytelniczka - Ania Jackowska - wybrała się w liczącą 3000 km motocyklową podróż po Japonii. Samotna kobieta, Yamaha Tracer 900 i „kraj uśmiechniętych ludzi” - w naszej relacji nie brakuje emocji i niecodziennych doświadczeń. Góra Fudżi i jezioro Yamanaka totalnie ją zahipnotyzowały. Jesteśmy niemal pewni, że po przeczytaniu relacji Ani, zechcesz pojechać do Japonii. Relację z wyprawy znajdziesz w dziale "turystyka" na 100 stronie „Motocykla”.

zobacz galerię

Zobacz również:
Dwóch totalnie zakręconych gości, Honda Pan European rocznik '91, do tego gramofon wraz z garścią winyli oraz chęć poznawania świata. Ekipa udowadnia, że wcale nie musisz mieć walizki pieniędzy, żeby podróżować. Nic więc dziwnego, że ich wyprawę objęliśmy naszym patronatem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij