[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowy numer już w sprzedaży!

Najnowszy numer miesięcznika „Motocykl” właśnie trafił do sprzedaży. Jak zwykle na jego łamach pojawi się sporo interesujących artykułów. Oto przedsmak tego co dla was przygotowaliśmy!

 

Przejrzyj nowy numer -> https://www.motocykl-online.pl/nowy_numer/szczegoly,1

REKLAMA

 

Nakedy klasy średniej

Skalpel – tak ludzie z KTM-a nazywają nowego Duke'a 790. Pierwszy rzędowy dwucylindrowiec pomarańczowych jest najlżejszym motocyklem w naszym teście. Czy ostra broń KTM-a zwycięży w bitwie o tytuł najlepszego nakeda klasy średniej? Łatwo nie będzie, bo do walki stanęli najmocniejsi zawodnicy: Ducati Monster 821, Kawa Z 900, Suzuki GSX-S 750, Triumph Street Triple R i Yamaha MT-09 SP. Kto wygrał? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na 34 stronie „Motocykla”.

 

Wielki test za kołem podbiegunowym

Nie, to nie był zwykły test. Zachodzące słońce jest już przereklamowane, więc wybraliśmy miejsce w którym latem słońce nigdy nie chowa się za horyzontem. Turystyczne enduro zamiast w Alpy, pojechały z nami za koło podbiegunowe. W teście wzięły udział BMW F 850 GS, Honda Adventure Sports DCT, Suzuki V-Strom XT i Triumph Tiger 800 XCa.

 

Yamaha YZF-R1 po 50 000 km

40 075 - tyle kilometrów liczy obwód ziemi. Postanowiliśmy sprawdzić jak Yamaha YZF-R1 poradzi sobie z takim dystansem. Ale żeby nie było zbyt łatwo, podnieśliśmy nieco poprzeczkę - nowa R-jedynka przejechała aż 50 000 km! Po zakończeniu testu rozłożyliśmy jej silnik na części pierwsze, a to co zobaczyliśmy w środku było dla nas zaskoczeniem. Pełen raport znajdziesz na 60 stronie październikowego wydania „Motocykla”.

 

Będzie Pan zadowolony

W życiu każdego motocyklisty przychodzi moment, w którym decyduje się on na zmianę maszyny. To całkiem normalne, bo apetyt rośnie w miarę jeżdżenia. Chcemy lepszego, nowszego, ładniejszego i mocniejszego motocykla. Zanim jednak zaczniemy szukać nowej maszyny, czeka nas sprzedaż starej. Specjalnie po to przygotowaliśmy „ABC sprzedającego”, dzięki któremu dowiesz się jak sprzedać szybko i skutecznie.

 

Motocyklem przez Japonię

Nasza czytelniczka - Ania Jackowska - wybrała się w liczącą 3000 km motocyklową podróż po Japonii. Samotna kobieta, Yamaha Tracer 900 i „kraj uśmiechniętych ludzi” - w naszej relacji nie brakuje emocji i niecodziennych doświadczeń. Góra Fudżi i jezioro Yamanaka totalnie ją zahipnotyzowały. Jesteśmy niemal pewni, że po przeczytaniu relacji Ani, zechcesz pojechać do Japonii. Relację z wyprawy znajdziesz w dziale "turystyka" na 100 stronie „Motocykla”.

zobacz galerię

Zobacz również:
Chcesz wygrać koszulkę i breloczek od Extreme Sports Channel? Odpowiedz na nasze pytanie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij