[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nowy odcinek endurowej Akademi AJP już w necie!

Dobre wieści dla fanów enduro, kolejny (11 już) odcinek Akademii AJP właśnie pojawił się w sieci. Tym razem będzie o balansie ciałem.

W odcinkach 8, 9 i 10 Akademii AJP instruktorzy pokazywali jak zbudować dobrą pozycję na motocyklu. Mówili o tym jak stać na motocyklu, jak pracują stopy i kolana oraz jakie jest prawidłowe ustawienie tułowia i rąk. Poruszyli też temat postrzegania drogi. Wszystkie te elementy wpływają na prawidłową pracę na motocyklu i odpowiedni balans ciałem, a czym jest balans ciała? Tego dowiecie się właśnie z aktualnie udostępnionego odcinka 11 akademii.


Warto oglądać wszystkie odcinki akademii. Całą serię (25 odcinków) podzielono na dwie części, teoretyczną i praktyczną. Z części teoretycznej (odcinki 1-7) dowiecie się podstaw o ustawieniach motocykla i akcesoriach, o oponach i ciśnieniu oraz o tym jak zadbać o własne bezpieczeństwo i co na siebie założyć. W części praktycznej (odcinki 8-25) zobaczycie jak zbudować właściwą pozycję i balansować na motocyklu.

Poznacie podstawy techniki jazdy w terenie, dowiecie się jak pokonywać zakręty, podjazdy i zjazdy oraz różne przeszkody takie jak belki, korzenie czy wodę. Na koniec będzie test który pokaże czy Mary Lu (jako początkujący jeździec) wzięła sobie do serca rady Rycha (Instruktor) i Sewa (zaawansowanego motocyklist) i była pilną uczennicą.

Więcej na oficjalnej stronie programu: akademia-ajp-enduro.pl oraz na profilu producenta programu 64deg.com

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz również:
W dobie koronawirusa nie chcesz odwiedzać salonów motocyklowych? Zrób zakupy w internecie!  Ekipa z Triumpha nie tylko dostarczy ci nowy motocykl pod drzwi domu, ale również zatroszczy się o serwis maszyny używanej. Na razie w Warszawie i w Poznaniu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA