Nowy salon Ducati w Krakowie

Wielka gratka dla fanów Ducati w Małopolsce. Motocykle marki premium z Bolonii są już dostępne u nowego dealera mieszczącego się w wyjątkowym miejscu Krakowa.

Ducati
Nowy salon Ducati - Moto Mio Concept Store - powstał w Krakowie.

Nowo otwarty Moto Mio Concept Store w krakowskiej Galerii Kazimierz, jest miejscem, które z pewnością docenią przede wszystkim miłośnicy jednośladów, ale również osoby poszukujące wysokiej jakości odzieży motocyklowej i casualowej.

To obecnie jedyne miejsce w Krakowie, gdzie klienci spędzając miło czas, mogą zapoznać się z szeroką i niezwykle emocjonującą ofertą motocykli Ducati, a także gamie oryginalnych akcesoriów tego włoskiego producenta.

Profesjonalny zespół sprzedawców w fachowy sposób pomoże w wyborze właściwego produktu spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jednym z podstawowych założeń Moto Mio Concept Store jest zapewnienie jak najwyższego standardu obsługi.

Moto Mio Concept Store jest czynne przez siedem dni w tygodniu od 10:00 do 20:00. Dojrzałeś do tego, aby zostać prawdziwym Ducatisti? Nie czekaj! Zapraszamy.

Zobacz również:
REKLAMA