Nowy salon Suzuki GRANDys duo w Łodzi

W Łodzi otworzył się nowy salon marki Suzuki. Byliśmy na hucznym otwarciu i polskiej premierze GSX-R-a 1000. Znamy też ceny.

Otwarcie salonu Suzuki GRANDys duo w Łodzi Suzuki GRANDys duo
Otwarcie salonu Suzuki GRANDys duo w Łodzi / 23/02/2017

Firma GRANDys duo od lat współpracuje z marką Suzuki, przy okazji wydarzeń sportowych (byli między innymi organizatorami pucharu GSX-R-a) i nie tylko. Od lat jest to bardzo owocna współpraca, więc logicznym wydaje się, że prowadzenie salonu Suzuki na trudnym terenie jakim jest Łódź powierzono właśnie GRANDys duo.

Wielkie otwarcie salonu Suzuki GRANDys duo przy Sarmackiej 17 w Łodzi odbyło się w miniony czwartek. Podczas hucznej imprezy mieliśmy też okazję uczestniczyć w polskiej premierze nowego Suzuki GSX-R 1000. Motocykl raptem kilka dni temu miał swoją światową premierę na torze Phillip Island w Australii, a już w czwartek mogliśmy oglądać go w łódzkim salonie na żywo.

Dyrektor do spraw sprzedaży Suzuki Motor Poland, Paweł Iwanicki, również uczestniczący w otwarciu przygotował wyczerpującą prezentację na temat nowego modelu i razem z Jackiem Grandysem odsłonili nowy motocykl, stojący w towarzystwie swojego praprzodka - pierwszego GSX-R-a 750.

Poznaliśmy też ceny Suzuki GSX-R 1000 i GSX-R 1000 R. Pierwsza, podstawowa wersja ma kosztować 68 500 zł, a za bardziej ekskluzywną i wypasioną wersję "R" zapłacisz 84 000 zł.


Zobacz również:
REKLAMA