Nowy salon Yamahy w Piasecznie - otwarcie

Nowy salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors w Piasecznie kusi sporą powierzchnią wypełnioną po brzegi wszystkim co przyspiesza bicie serca motocyklisty, fana sportów wodnych, czy quadowca.

Salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors w Piasecznie Yamaha POLand POSITION Liberty Motors

Wnętrze o powierzchni aż 800 m2 jest urządzone zgodnie z najnowszymi standardami Yamahy i wyposażone w nowoczesną elektronikę, która zamienia wizytę w podróż do świata marzeń. Znajdziesz tu niezwykle bogatą ofertę sprzętu przyspieszającego bicie serca – od szerokiej gamy motocykl i skuterów, w tym "125" na samochodowe prawo jazdy, przez ATV i Side-by-Side, po szybkie łodzie z silnikami zaburtowymi, skutery wodne i śnieżne, osprzęt, akcesoria i kolekcje odzieży Yamaha.

Na miejscu powitają cię sprzedawcy, doradcy serwisowi i mechanicy znani z zamkniętego już warszawskiego salonu Liberty Motors mieszczącego się przy ul. Łopuszańskiej 36. Nad całością czuwa wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach motocyklowych - Adam Badziak, którego od dziś można spotkać w obu lokalizacjach – dotychczasowej przy ul. Połczyńskiej 120C i nowej w Piasecznie przy ul. Puławskiej 44D.

Jesteśmy bardzo dumni z nowego salonu i dołożymy wszelkich starań, aby to miejsce stało się prawdziwą mekką motocyklistów, którzy będą tu przyjeżdżać nie tylko na zakupy, ale też dlatego, że znajdą tu najlepszą atmosferę i ludzi o tej samej pasji. I choć nie możemy dziś zrobić tak hucznej imprezy na otwarcie, na jaką zasługuje ten salon, pamiętajcie, że już jesteśmy otwarci i czekamy na Was przy ul. Puławskiej 44d w Piasecznie! Przyjedźcie zobaczyć, jak wygląda najnowszy salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors! – zaprasza szef salonu Adam Badziak.

Budynek Liberty Motors jest z daleka świetnie widoczny. Ma dogodny dojazd od ulic Puławskiej i Energetycznej, duży parking, który docelowo będzie podzielony na część samochodową i dla jednośladów, a w planach – restaurację motocyklową. Nowy salon ma być punktem spotkań fanów dwóch kółek ze stolicy i sąsiednich miejscowości, miejscem wydarzeń branżowych oraz imprez kulturalnych, a także początkiem albo celem wielu tras motocyklowych w Polsce. 

Salon Yamaha w Piasecznie - jak dojechać?

Yamaha POLand POSITION Liberty Motors, ul. Puławska 44D, Piaseczno

Godziny otwarcia salonu:

  • Poniedziałek – piątek 10.00-19.00
  • Sobota 10.00-18.00
Zobacz również:
REKLAMA