Nowy salon motocykli Indian w Krakowie

Indianie zaatakowali Kraków! Nowy salon tej najstarszej amerykańskiej marki znajduje się na ul. Drewnianej 4, a dilerem jest firma Moto-Trip. W najbliższym czasie motocykle będą wystawione w kameralnym salonie o powierzchni 100 m2.

Motor Presse Polska

To jednak nie koniec zmian. Paweł Wrześniak, właściciel salonu, zapowiada, że w perspektywie najbliższych dwóch lat zostanie zbudowany nowy, większy obiekt. Dzisiaj na ul. Drewnianej 4, możesz kupić motocykle, części zamienne oraz akcesoria marki Indian, jak również dokonać przeglądu lub naprawy maszyny.

„Otwarcie salonu w Krakowie to kolejny krok na drodze rozwoju marki Indian na polskim rynku. Cieszymy się, że do naszej sieci dealerskiej dołącza partner z doświadczeniem oraz mocną pozycją w Małopolsce. Wierzymy, że ta współpraca przyczyni się to dalszego wzrostu udziału marki w Polsce oraz przysporzy marce nowych, zadowolonych, użytkowników.” – mówi Norbert Perliński, dyrektor zarządzający V-Cruiser.

Salon Indiana w Krakowie jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00.

Zobacz również:
Harley-Davidson potwierdza że tegoroczne European Bike Week nad jeziorem Faak odbędzie się zgodnie z planem w dniach 7-12 września. Wybieracie się? Oto co powinniście wiedzieć.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA