[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Nowy salon motocykli Indian w Krakowie

Indianie zaatakowali Kraków! Nowy salon tej najstarszej amerykańskiej marki znajduje się na ul. Drewnianej 4, a dilerem jest firma Moto-Trip. W najbliższym czasie motocykle będą wystawione w kameralnym salonie o powierzchni 100 m2.

To jednak nie koniec zmian. Paweł Wrześniak, właściciel salonu, zapowiada, że w perspektywie najbliższych dwóch lat zostanie zbudowany nowy, większy obiekt. Dzisiaj na ul. Drewnianej 4, możesz kupić motocykle, części zamienne oraz akcesoria marki Indian, jak również dokonać przeglądu lub naprawy maszyny.

„Otwarcie salonu w Krakowie to kolejny krok na drodze rozwoju marki Indian na polskim rynku. Cieszymy się, że do naszej sieci dealerskiej dołącza partner z doświadczeniem oraz mocną pozycją w Małopolsce. Wierzymy, że ta współpraca przyczyni się to dalszego wzrostu udziału marki w Polsce oraz przysporzy marce nowych, zadowolonych, użytkowników.” – mówi Norbert Perliński, dyrektor zarządzający V-Cruiser.

REKLAMA

Salon Indiana w Krakowie jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij